Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jó az anyáméknak, ha...

Miért jó az anyáméknak, ha mindenáron egy drogos, bolond elmebetegnek akarnak beállítani? Meg hogy be kellene záratni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire alapozzák ezt?

Nem drogoztál sosem?

2018. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sosem.


Volt egy volt osztàlytarsam, aki igen és Kitaláltak, hogy én is...

Meg sokat nézik a tv-t. Márha többet alszol, abban is ezt látják.

2018. márc. 31. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak aggódnak, vészmadárkodnak szerintem...
2018. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem téged bántalak, de szerintem nagyon primitívek a szüleid. Ha sokat néznek tévét ilyen témákban, akkor nagyon tisztában kellene lenniük a tünetekkel, amik közül csak egyetlen egy a sok alvás, szóval ha a többit nem látják rajtad, akkor undorító dolog téged csesztetni.


Nem te panaszkodtál máskor is, hogy milyen rosszul bánnak veled, meg nem engednek orvoshoz, meg ilyesmik?

2018. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De...


Minden ilyet rám akarnak verni, amikor én ennek a szöges ellentéte vagyok...

2018. ápr. 1. 03:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(


Nem emlékszem, hány éves vagy, dereng, hogy talán 16.

Ha igen, vagy ekörül, akkor villámgyorsan lépj le otthonról: érdeklődd meg a középsuliban, hogy hogyan tudnál bejutni kollégiumba.

Sajnos amit a szüleid művelnek, az bántalmazás, csak nem fizikai, hanem lelki, de ez kb. ugyanolyan súlyos. A fizikai bántalmazást már Magyarországon is több éve tiltja a törvény (2005. óta), a lelkit nem tudom pontosan, de valószínűnek tartom, hogy ugyanúgy tilos, csak max. enyhébbek a szankciók adott esetben.

Szóval beszélj az ofőddel, vagy egy olyan tanárral, akiben megbízol, hogy segítsenek neked kiszabadulni ebből a mérgező környezetből.

Ha esetleg van olyan rokonod, aki befogadna legalább pár hónapra, az még jobb. Ha a szüleid nem rikácsolnak érte, akkor lehet "nem hivatalosan". De ha nem engednék, akkor a gyámhivatalhoz fordulhattok, és szerintem simán jóvá fogják hagyni, ha a rokonnal egybehangzóan nyilatkoztok.

2018. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet.Épp kezdeném össze szedni magam,de nem hagyják nekem képesek a betegséggel járó tüneteket fegyverként használni. Én se tudom mit vétettem de nekem is hasonló bár én jóval idősebb vagyok nálad. Más kép látnak másabbak mint te ezért nem kell őket hibáztatni. Ha egy ember nem illik a többi közé vagy kilóg a sorból, vagy egyéniség, más jellegű tervei vannak a jövőjével kapcsolatban akkor az kiutálják. Én se csináltam semmi különöset csak ön magam voltam, már is megkaptam a magamét. Lelki terrorba tartanak mert meg se próbálnak megérteni gondolom nálad is ez a helyzet. Ne kövesd ugyan azt a hibát amit én, ne forogj rajta. Képesek kicsinálni érted kicsinálni téged ha hagyod magad. Nem akarlak megijeszteni de velem ezt csinálják. Én ebbe részbe bele betegedtem. Próbáltam változtatni de mióta édesanyámnak új férje van,azóta fent áll ez a helyzet. Már öngyilkossági kísérletem is volt. Vigyázz magadra és minél hamarabb lépj le erről a helyről.Sok szerencsét kívánok. Talán kicsit túl dramatizáltam lehet hogy nálad nem ilyen komoly, de azért légy észnél!
2018. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De ugyanilyen komoly, sajnos...

Neked is sok kitartást!

2018. ápr. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!