Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy ha egy férfi...

Mi az oka, hogy ha egy férfi sikeres, gazdag abban a pillanatban a lányok/nők nagy része szinte sorban áll érte, le akarnak vele feküdni, gyereket akarnak neki szülni, hízelegnek neki, mindenképpen kapcsolatba akarnak egy ilyen férfival kerülni?

Figyelt kérdés

Mikor nincs siker, nincsen pénz egy férfi életében, akkor megfigyelhető, hogy a nők nem akarnak semmilyen kapcsolatot, maximum,haveri kapcsolatot.


Eközben minden nő ezt a nyilvánvaló dolgot tagadja és felháborodik, szerintetek miért?


Lassan kezd olyan komikus lenni a dolog mikor egy tolvajt elfognak és kamera felvétellel tudják bizonyítani, hogy lopott, de az még mindig tagadja a lopás tényét.


Tisztelet a kevés kivételnek!


Kérlek jól olvad el a kérdést, mert a kérdésre akarok választ kapni a (szánalmas vagy, a pasik is ilyenek, na és ti férfiak, hülye vagy, unalmas vagy, nem olvastam el a kérdést, de azért hozzászólok nem válaszok erre a kérdésre.



2018. ápr. 6. 12:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Voltam midkét végleten, sose tapasztaltam.

Ugyanaz a nő velem volt akkor is mikor hirtelen csoró lett, és velem van most is amikor megy a szekér....

Vannak ilyen csajok, akiket leirsz de nem hiszem hogy magyarázni kell mi az oka.

2018. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

"Mi az oka, hogy ha egy férfi sikeres, gazdag abban a pillanatban a lányok/nők nagy része szinte sorban áll érte, le akarnak vele feküdni, gyereket akarnak neki szülni, hízelegnek neki, mindenképpen kapcsolatba akarnak egy ilyen férfival kerülni?"


A kiindulásod téves, ezért a következtetésed sem helytálló.

2018. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Megnyugodhatsz, ez fordítva is így van. És szerintem a pasik sokkal anyagiasabbak, mint a nők. Én ismerek olyan pasit, aki simán kihasznált egy MUNKANÉLKÜLI nőt, évek alatt több százezer forintot csalt ki tőle, és amikor a nő kérte, hogy fizesse vissza, csak kiröhögte.


Ugyanakkor természetesen igazad van, nagyon sok nő hajt a pénzre. Nincs ebben semmi különös, mindenki szeretne jól élni. A gond inkább azzal van, hogy fel sem merül bennük, hogy ezt a jólétet ők maguk is megteremthetnék maguknak, és most nem a p*ncijukra gondolok, hogy azzal, hanem munkával, karrierépítéssel.


Nekem sosem számított, hogy kinek mennyi pénze van. Volt gazdag barátom és nagyon csóró is. De tök mindegy volt igazából, mert mindig is a saját pénzemből éltem. A mostani páromat nem adnám semmiért, noha tudom, hogy a legtöbb nőnek nem kellene, mert nincs semmije. De mit számít? Szerencsére most már az én pénzem elég mindkettőnknek, és van egy okos, jóképű, szeretettel teli, jó humorú párom, aki mindent megtesz értem, szeret, gondoskodik rólam.

2018. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha csak a biológiai alapját nézed: a nők ösztönösen azt nézik, hogy melyik a legalkalmasabb férfi, akitől a "legjobb" gyerekei lehetnek, illetve akivel ezeket a gyerekeket a legjobban fel lehet nevelni - az anyagi biztonság egy fontos tényező ebben.

Más kérdés, hogy azért már nem vagyunk kizárólag ösztönlények, és a nők is éppúgy meg tudnak teremteni mindent, mint a férfiak - de mióta is áll ez fenn? kb. 100 éve a több ezer éves múlttal szemben?


Az természetesen más, ha valaki ideiglenesen kerül bajba, de egyébként törekvő, igényes a munkájára, tanult stb. Meg az is, ha mondjuk törekvő, de a szakmája manapság épp nem egy jól kereső valami - tehát pénze ugyan nincs, de jó szakember.

De ha valaki egész életében megelégszik azzal, hogy az agyi kapacitása 10%-át használja, mert elég az, ha meg tudsz aludni valahol és nem zárják el a villanyt, meg különben is az élet értelme valahol a játékkonzol szintjén megáll, az egy olyan hozzáállás, ami távol áll tőlem, ezért nem is találok egy ilyen férfit vonzónak.

2018. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert nektek a "nő" egyenlő az instapics.ákkal. Kiló vakolat, szoli, műcsö.cs, póthaj, műköröm, márkás cuccok, kis kacsóban starbuck kávéspohár, a másik karján Gucci táska, kollagén kacsacsőr lebiggyesztve.

Aztán megy a színjáték, hogy egy ilyen kirakatbaba pénzre megy és sokba kerül, hát ki hitte volna....


Nyugodj bele, hogy a 62 éves Manyi néni, a nagycsaládos anya, a 42 éves dolgozó nő, vagy egy átlagos csaj némi ésszel és narancsbőrrel ugyanúgy nő. És pont úgy xarik a milliókra, ahogy rá is a milliomosok.

2018. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3#-as köszönöm!

Ilyen egy normális válasz és vélemény!!

2018. ápr. 6. 14:07
 7/23 A kérdező kommentje:

5# én a természetes szépségeket szeretem, nyilván fontos, hogy vonzódjak hozzá.

Sokszor nem a legszebb nő a legvonzóbb ez saját tapasztalat, a narancsbőrrel pl nincs bajom, majdnem mindenkinek van.

2018. ápr. 6. 14:11
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha elégedett az életével, nem stresszel, elégedett önmagával és nem taposó családi háttérrel nevelkedett fel (nem visszahúzó, taposó, elnyomó, harcias, ellenséges közegben) , kellemes, kiegyensúlyozott, jó lesz a kisugárzása.
2018. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Először is picit pontosítanék: kivétel nélkül az összes ilyen férfi nem szimpatikus, mert kiderülhet róla, hogy egy idióta.

Ettől függetlenül valóban, a sikeres emberek vonzóbbak, az emberek szeretik őket.

Nem hiszem el, hogy nem érted, miért. Ezt csak az nem érti (és csak az nem ért egyet vele!) akin nem akarja.


25/N

2018. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Még egy kis pontosítás: a siker alatt nem feltétlen azt értem, hogy gazdag. pl. aki gazdag, de örökölte, az nem sikeres. Sikeres az, aki valamit megvalósított. Ami igenis előnyös és szimpatikus tulajdonság.
2018. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!