Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy ha egy férfi...

Mi az oka, hogy ha egy férfi sikeres, gazdag abban a pillanatban a lányok/nők nagy része szinte sorban áll érte, le akarnak vele feküdni, gyereket akarnak neki szülni, hízelegnek neki, mindenképpen kapcsolatba akarnak egy ilyen férfival kerülni?

Figyelt kérdés

Mikor nincs siker, nincsen pénz egy férfi életében, akkor megfigyelhető, hogy a nők nem akarnak semmilyen kapcsolatot, maximum,haveri kapcsolatot.


Eközben minden nő ezt a nyilvánvaló dolgot tagadja és felháborodik, szerintetek miért?


Lassan kezd olyan komikus lenni a dolog mikor egy tolvajt elfognak és kamera felvétellel tudják bizonyítani, hogy lopott, de az még mindig tagadja a lopás tényét.


Tisztelet a kevés kivételnek!


Kérlek jól olvad el a kérdést, mert a kérdésre akarok választ kapni a (szánalmas vagy, a pasik is ilyenek, na és ti férfiak, hülye vagy, unalmas vagy, nem olvastam el a kérdést, de azért hozzászólok nem válaszok erre a kérdésre.



2018. ápr. 6. 12:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

De én pont azt tapasztalom sokszor, hogy a nőknek ez már összemosódott


Tök mindegy, hogy örökölte vagy bűnözésből van vagy netán azért mert tényleg megdolgozott érte, a lényeg az, hogy legyen és, ha van neki akkor egyből vonzóbb.

2018. ápr. 9. 23:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Na és? Sok hülye férfinak meg ugyanezek a példaképei. Az is gerinctelenség. Nincs különbség ebben a nemek között.
2018. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted mégis miért választana valaki egy csóró szerencsétlent egy sikeres gazdag ember helyett? azért egy vesztessel nagyon nehéz családot alapítani, fizetni a számlákat, a kölcsönt.
2018. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ugyanmár a fêrfiak is anyagiasak. Kezdjük azzal hogy régen mindig a lányoknak kellett hozományának lennie hogy egyáltalán elkeljenek.ez a francos karma. Most a pasikra visszaüt. De êppenséggel ti se vagytok szentek amikor felszínességről van szó. Igyanmár. Beteg voltam évekig. Jó rongyosan is néztem ki ekkor mert kisebb gondom is nagyobb volt mint az öltözködés. Míg addig a pasik megnêztek rendesen onnantól ez a félrekapom a tekintetemet a csajról nehogy azt higyje,hogy van esélye megnyilvánulások. Könyörgöm ilyen a világ. A csajoknak szépnek kell lennie ha el akarnak kelni főként. Mert elsőre senki nem látja a lelkemet. Csak a küllememet. Szóval nehéz lenne azzal megfogni. De igenis fű alatt ti is elvárjátok a nőktől, hogy azért lehetőleg ne minimálbérrel jöjjenek haza ês ne tőletek várjanak el mindennek a megteremtését. A férfiaknál meg az anyagiak hangsúlyosabban érvényesülnek. Mivel az anyagiakon keresztül is a férfiasságotokat mutatjátok meg. Mennyire vagytok alfák. Mennyire merjen az ember szülni nektek gyereket. Kêpesek lesztek gondoskodni-e róla

Mert ugye nem a családi pótlékra kéne támaszkodni ugye? De egy normális gondolkodású nőnek az anyagi elvárásai egy férfival szemben max annyi,hogy hozzon haza egy tisztességes keresetet amire szülhetek 2 gyereket. Nem kell 500 ezres fizunak lennie meg a legújabb autónak meg stb. Az hogy újabban a magyar férfiak körében a sóherség kezd divat lenni válaszul a sok kis ribizli pénzsóvárságára. Nagyon nem teszitek jól. Mert minden nő meg fogja nézni ösztönszerűleg az anyagiakat mégha nem is tudatosan. Ez az állati ösztön az utódok miatt. Az amiket hallok hogy a randin a pasi megkêrte a csajt hogy fizesse ki a kávéját mert múltkor ő fizetett. Hát kb szánalmas. VagY amikor ilyeneket hallok hogy már egy kávé kifizetêsén is húzzák a szájukat a magyarok. Értsétek már meg végre hogy a nők azon keresztül,hogy hogyan kezelitek az anyagiakat azt mérik fel hogy vagytok e elég erős hímek hogy szüljenek nektek. Ha velem sóher egy randin. Akkor a gyerekeiről is majd így akar gondoskodni. Ha alfahímekként akartok tetszelegni a randin akkor igenis egy fanyalgás nélkül hívom meg a csajt valamire. Vagy êtterembe. Vagy valami. Egy normális nő 1x megnézi a külsőtöket hogy bejössz- e neki. Aztán megismeri a lelketeket. Azt ha az tetszik neki akkor az anyagiaknál meg csak egy normális ambíciót várunk el hogy ne minimálbéren akarjon egy fiatal férfi tengődni mert arra nem lehet családot alapozni. Ha meg éppen rosszul mennek a dolgok és minimálbéren vagy akkor azon vagyha meg munkanélkülin akkor azon. Ezért nem hagyok ott senkit. De lássam a törekvést rajta. A normális mentalitást,hogy akar vmit az élettől nemcsak elül mint a tök. És ugyanezek az elvárások nektek is meg vannak egy normális nő felé. 1x a külsőt nézitek aztán belsőt. Aztán azért a karrier ambíciókat. És ti se fogtok hízelgőnek találni egy olyan ambíciókkal lévő nőt aki tesz mindenre. Nyilván a gyes alatt a férfi tartja fent az egész családot. Ezért az alfasághoz hozzá tartoznak az anyagiak. De nekünk meg ha pl nem tudunk főzni csak lakkozni na akkor mi is a vélemêny. Ugyhogy erről ennyit. Nektek is kb annyi elvárásotok van mint nekünk. Az hogy egyes nők jobban mennek gazdag pasik után. A legtöbb gazdagnak ez egy inteligenciával társul. Ambíciózussággal. Ami férfias viselkedés. Mert azt sugalja hogy tud irányítani. És nem a nőnek kell elöl mennie.Hanem a férfinak. Ugye ők általában vállalatokat irányítanak így a temperamentumuk is olyan. Ês az ilyenek szoktak adni a küllemre is. Na minden meg van. Jó külső ami igényességet sugall. Inteligencia. Ambíciózusság. IránYításra képes mentalitás. És valszeg nem fog sóherkedni egy kávén is. De volt gazdag pasim. Aha mint kiderült adócsalásokkal gazdagodott meg. Hát nem is voltak meg a felsorolt értékrendek. Inteligencia a legkevésbé. De persze villogni villogott a pénzével meg kihangsúlyozta hogy Amerikából hozatott dzsipje van. Azt hitte hogy majd az anyagiakkal meg tud fogni. Hát nem. Bocsi. Sőt egyre szánalmasabb volt a szememben. Az anyagiakat hogy miként kezeli egy férfi nem kell hangsűlyozni mert taszító. Mi azt felmérjük magunk is. Nekem elég vonzó lett volna használt kisautóban is ha a mentalitása nem egy beképzelt p.cs szinten lett volna. 3 hét után menesztettem. Hiába volt gazdag az értékrenddel gondok voltak. Én azt mondom a női nem számára nyilván az a legvonzóbb aki jóképű,ápolt,meg van a lelki egyezősêg,a kereseteknél minimum egy átlag szintre törekszik. Ha több sikerül hát több sikerül. Inteligens. Az hogy a lelki egyezősêg kinél mi az mindenkinek maga dolga. Ugyanígy férfiaknak mi kell: legyen csinos,ápolt az a nô. Legyen meg a lelki eggyezés. Ês a nő átlagkeresetre törekedjen. Ne a férfitól várjon mindent. Tudjon háztartást vezetni. Ennyi. Az hogy kinek mik az igényei meg mindenki maga tudja

2019. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon jót írtál.


Szerintem sem sikeres az aki örökölte, de én pont azt tapasztaltam, hogy sok nőt nem érdekel, hogy honnan van a pénz, az a lényeg, hogy legyen és jó helyre tehesse a seggét.


Sok nőt ismerek aki tudja, hogy a pasija nem tisztességesen szerzi pl a pénzt vagy csak a gazdag szülőknek köszönhet mindent és mégis velük maradnak, mert ezek a nők neem akarnak erőfeszítést tenni arra, hogy ők maguktől jól éljenek, ők mindig a másiktól várják.


És mindig kihangsúlyozzák, hogy ők csak nők és ez a férfi dolga, mert régen is a férfiak mentek el vadászni ami szánalmas maygarázat..


Volt olyan idő mikor a nőket megerőszakolták, máglyán elégették.

Akkor ezeket a régi szabályokat is hozzuk vissza?


Ja neeem, ezeket ne mert ez nem kedvez a nőknek.


Csak azokat a szabályokat tartsuk meg a múltból ami a nőkek kedvez.


Na nekem ezzel van bajom.

2019. júl. 26. 13:21
 16/23 A kérdező kommentje:
bocs a válaszom a 13-nak szól!!
2019. júl. 26. 13:23
 17/23 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 13-as.


"Szerintem sem sikeres az aki örökölte, de én pont azt tapasztaltam, hogy sok nőt nem érdekel, hogy honnan van a pénz, az a lényeg, hogy legyen és jó helyre tehesse a seggét."


Erre már egyszer válaszoltam, semmi értelme még 6x leírni. A többi nem nekem szül, mert semmi olyat nem írtam, amire azt lehetne válaszolni. Semmi közöm hozzá, hogy hallottál/ismersz ilyen nőről/nőt. Én meg hallottam olyan férfiról, aki a vonaton evés után a függönybe törölte a bajszát. És?

2019. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
*szól
2019. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 13-mas,nézd meg a százalékokat. Mondjuk szerintem nem nekem szólt,amit a kérdező írt.
2019. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

A nők hipergámok, a férfi státusza vonzza őket. Tehát nem csak a pénz, hanem az adott közösségben magas státusszal, megbecsüléssel rendelkező férfi. Ez persze az esetek többségében jó anyahiakat jelent.


A férfi számára az anyagi javak eszközök ahhoz, hogy nőt, szexet szerezhessen. A nő számára a szex eszköz ahhozy hogy anyagi javakat szerezhessen.


A nők nem a gazdag emberekhez vonzódnak, hanem az olyan gazdag emberekhez, akik engedik a nőnek, hogy rendelkezzen a vagyona felett. Egy roppant takarékos milliomosból nem sok hasznuk van a nőknek. Egy közepesen kereső, de minden fillért hazaadó balekkal lehet hogy jobban járnak.

2021. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!