Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen igénytelenek?

Miért ilyen igénytelenek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerős család állandóan panaszkodik mindenkire, aki náluk egy kicsit is jobban él, azok rögtön "újgazdagok" meg ehhez hasonlók. A kormányt éltetik, hogy "ő legalább adott is valamit". Amivel nem lenne gond, mert mindenki arra szavaz, akire akar, de ők nem is próbálnak tenni érte,hogy jobb legyen. 8 osztállyal egy gyárban dolgoznak, és mindenkit szidnak, aki egy kicsit jobban él.Ha arról beszélek,hogy sportolok: Nyáron: "áhhh, ilyen melegbe hülye, aki kimegy", Télen: "ilyenkor a legjobb a lakásban" a konditeremről meg: "nehogy már ilyen felfújt izmokat akarjál". Egyszer kínáltak borral, de mondtam,hogy nem iszom. És elkezdett a férj kiosztani,hogy egy férfi bizony néha megiszik egy-két pohárral meg hogy ez "üveges" bor,ezért minőségi ( egyébként 300Ft-os akármilyen bor volt). A nő évekig nem dolgozott,aztán amikor nemrég fölvették állandóan panaszkodott,hogy "nekem egy 25 éves takony ne mondja meg,hogy mit csináljak" mert egy 25 éves csaj volt a felettese és hogy a csaj még semmit nem tett le az asztalra, ő pedig 3 gyereket szült. Miért ilyenek? Miért szólnak meg mindenkit? Miért nem tudják elfogadni,hogy van aki jobb náluk valamiben még ha fiatalabb is? Miért nem próbálnak változtatni ha ez így nem jó nekik?

2018. ápr. 6. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

8 általánossal mit vársz tőlük?


Reklám:

Egy közös van benned és bennük. Nekik is egy szavazatuk van és el fognak menni szavazni. És szívesen döntenek a te sorsodról is, ha te magad nem vagy hajlandó.

2018. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos Magyarországon a legszélesebb réteg ezekből a tanulatlan, igénytelen suttyókból áll. Gondolhatod, hogy nem az értelmiség szavazta meg a jelenlegi kormányt, hanem ezek a hulladékok, meg a behülyített nyugdíjasok és piával lefizetett putrisok.
2018. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a kérdést kb 5. alkalommal írd ki, nem unod még? Mert én már k...ra.
2018. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Unalmas a sokadik sablon provokáló kérdésed.
2018. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Mi közöd van ahhoz h ki milyen. Ők ilyenek, mit foglalkozol másokkal?!

Foglalkozz a saját életeddel ne máséval

2018. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

5: Mert folyton beszólnak neki!


1: Stimmel.

2018. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont erre gondoltam, hogy már legalább harmadszor olvasom ezt a nyekergést. Nincs más témád? Egyáltalán mi a tökért kell ilyen prolikkal foglalkoznod? Én az ilyet emberszámba se veszem, nem hogy foglalkozzak velük, ezen pattogjak hónapokig, meg kérdéseket írjak ki róluk.

Mondjuk nekem eleve nincsenek ilyen ismerőseim, de ha lennének, leépíteném őket. Te miért nem teszed ezt?

2018. ápr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

#6

Nem kell foglalkozni olyannal aki beszól. Csak egyesek nem tudják elengedni a beszólásokat.

2018. ápr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
az igaz hogy az nem férfi aki nem iszik akármilyen borból 1-2 pohárral
2018. ápr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8: Nem olyan könnyű az! A legtöbb embert arra nevelik otthon hogy feleljen meg másoknak. Ezért ha valaki beszól, az ember azt gondolja, tényleg valamit rosszul csinál.

Az én felmenőim még idős korukban is így vélekedtek, és arról is meg voltak szentül győződve, hogy ha valaki nekem szól be, az az én hibám. És engem próbáltak változtatgatni, hogy az emberek ne szóljanak be nekem.

2018. ápr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!