Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohaanyám szerint mi...

Mostohaanyám szerint mi anyával igénytelenek vagyunk. Én nem így gondolom. Valóban azok lennénk? 16/L

Figyelt kérdés

Anyával élek, minden 2. hétvégét péntek délután-hétfő reggelig, apáéknál vagyok.


Az ok amiért mi "igénytelenek" vagyunk.

-napi 1x este(edzés után)zuhanyzunk

-olcsó coopos tusfürdőnk van

-nem használok minden zuhanyzás után testápolót (heti 1x max)

-nem használok parfümöt(golyós dezodort igen)

-1 hétig ugyan azt a nadrágot,pulcsit hordom.

-2-3 napig egy pólót

-zuhanyzás után tiszta fehérnemű( napi 1)

-nem kenek semmilyen krémet az arcomra.

-hajmosáskor 1x samponozok és ennyi.

-rágom a körmeim

-nem járok körmöshöz,hogy rendbe tegye a körmeim


Mostoha anyám és a mostohahúgom


-napi3-4x zuhanyoznak

-zuhanyzás után testápolóznak

-hajmosáskor 2x sampon,balzsam,minden féle hajpakolás

-zuhanyzás után golyos+fújós dezodor,napközben fújóssal fújkálják magukat.

-parfüm ipari mennyiségben.

-minden zuhanyzásnál tiszta fehérnemű(bár ez okés is)

-1 napig használják a nadrágot,pulcsit,pólót.

-műkörmöshöz járnak.

-reggel,este arckrém


Amit én értelmetlenek látok(nem mondtam nekik sose)

Minden vasárnap reggel áthúzzák az ágyneműhuzatot, lepedőt,plédet,ágytakarót.

Minden hónapban kimossák az égész ágyneműgarnitúrát paplant párnát.


A színes ruhákat 2 csoportban mossák világos és sötét

Mi a világosakat(fehéreket) a fehérneművel mossuk

ők külön mossák a fehérneműt


Napi 2x biztos mosnak vasárnap 4x


Van vagy 30 fél e parfümjük,tusfürdőjük,samponjuk.


2017. febr. 16. 13:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy vagytok igénytelenek! MAjd meglesz a hatása a napi 3-4 fürdésnek...... Egyébként kik is ők, hogy ítélkeznek felettetek???!!!
2017. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, már volt egy hasonló kérdésed. Nézd, én egy dologba tudnék belekötni: ha reggeltől estig rajtad van a nadrág és pulcsi (munkában vagy suliban végig), azt azért egy hétig nem jó hordani. Náluk sem szokás farmert minden nap mosni, de valahol a kettő között. Az összes többi pont nem az igénytelenség kategória, illetve a körömrágás semmilyen szempontból nem dicséretes.


(Ha napi 3-4x zuhanyoznál, lehet, hogy neked is kéne testápoló egyébként:) Ha naponta kétszer samponoznád a hajad, neked is kéne rá millióféle pakolás, hogy a szárazságot ellensúlyozd. A bőr krémezése, egyebek meg egy olyan dolog, hogy nekem is addig volt hibátlan a bőröm, amíg el nem kezdtem kenegetni kistiniként.


De itt nem arról van szó, hogy ők rosszul csinálják, te meg jól, vagy fordítva. ha nektek így jó, nekik úgy, ne bántstok egymást érte, ennyi.

2017. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagytok igénytelenek, inkább ők viszik túlzásba. De hogy lehet napi 3-4szer zuhanyozni? Oké vannak akik reggel zuhanyoznak, az akkor egy. Reggel elmegyek dolgozni. Délután 4-5 körül hazaérek. Akkor zuhanyzok megint, ez kettő. Akkor főzök, eszek és leülök pihenni, vagyis akarom mondani, megint zuhanyzok, aztán leülök pihenni, majd a pihenésben annyira megizzadtam, hogy lefekvés előtt elmegyek megint zuhanyozni? Ez azért már beteges mánia. A bőrnek nem is egészséges, ha ennyit van mosva.
2017. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Hát én nem bírnám elviselni hogy két-három napig ugyanazt a pólót hordjam, se egy hétig ugyanazt a nadrágot, pulcsit. Pólót naponta cserélek, nadrágot-pulcsit maximum kétszer veszem fel egymás után mosás nélkül.


A körömrágással meg vigyázz, problémákat okozhat. [link]


Azzal hogy nem pacsulizod agyon magad, meg nem mással csináltatod a körmöd, semmi gond. A testápolózás... mi az ördögnek kellne napjában háromszor négyszer ha nem igényli a bőröd?

2017. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem vagy 16 éves nem ilyen baromságokon kellene járjon az eszed. Kit érdekell hogy ők mit mondanak apád miatt mész hozzájuk vagy nem? Két hetente kibirod vagy mondd meg apukádnak hogy igy nem fogsz többet menni ha ezt csinálják veled
2017. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%

Napi egy zuhany simán elég, az sem gàz ha aki nem nagyon izzad kihagy egyet egyet. Ettől még lehetnek lehet mondani csapnàl.


Szerintem nem is tesz jót a bőrnrkbhàrom zuhany. Főleg ha nem gyors és forró vizes.

2017. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
10%
Mosàs: ha büdös mosd ki :D
2017. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

3 napig polo?


Az tenyleg elegge igenytelen...

2017. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem nagyon tudom elhinni, hogy valaki naponta négyszer zuhanyzik. Milyen napszakokban és minek, más dolga nincs aznap? És egyáltalán honnan tudtok egymás szokásairól, pl. ki mennyi testápolót használ, hányszor samponozod a hajad, ez általában nem beszédtéma és nem is érdekel senkit.
2017. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Egy pólót nem kellene 3 napig hordani, koszosan visszavéve a megmosott testre ...sem egy nadrágot egy hétig.


Az is alapvető, hogy az ágyneműt hetente lehúzza az ember, illetve időnként kimossa a paplant, párnát, vagy kifagyasztja, kiszárítja a nappal.


A körömrágás ocsmány.


A tusfürdő márkája semmit nem jelent.


A krémek ápolják a bőrt, hosszú távú befektetés, ha már tusfürdővel kínzod, vissza is kell hidratálni. A műköröm pedig közönséges.

2017. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!