Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem meg az anyja szörnyen...

A férjem meg az anyja szörnyen igénytelenek néhány dologban. Hogyan adjam tudtukra, hogy zavar a dolog, anélkül, hogy megsérteném őket?

Figyelt kérdés

Én mindig azt hittem, hogy a svábok rendes, tiszta emberek. Néhány éve megismertem egy sváb pasit, aki majdnem mindenben tökéletes. Az édesanyjával élt kettesben, egy fedél alatt, az ő házában. Extra gyors együtt járás után összeházasodtunk, én odaköltöztem hozzájuk, közös konyhára.

Na, ezután jött a kiábrándulás.

Az anyósom, amellett, hogy szarul főz, szarul mosogat, meg minden, ráadásul agyonhasznált (már nem használt)bugyikkal meg pólókkal törölget. Vettem vadiúj konyharuhákat, de azokat eldugta valahová, és továbbra is maradt a bugyi... Nekem meg a belem kifordul, ha rágondolok, hogy a tányér, amiből eszek, az régi bugyogóval lett áttörölve.

A férjem meg?

A férjen egyszerűen nem tud viselkedni az asztalnál. Illetve tud (társaságban), csak nem akar otthon. A leves kivételével mindent kézzel eszik csak, kés-villa azel van utasítva. Na meg, nem telik el étkezés úgy, hogy ne fingana, böföge állandóan. Sőt, állandóan fingik!!!!

Fingik az utcán, fingik a kocsiban, fingik az asztalnál, sőt, még szex közben is. De a hab a tortán az volt, amikor valentin napon közel hajolt az arcomhoz, és odatolt egy rettenetesen büdöset, és közölte, hogy ezek a valentin napi üzenetei felém.

Rettenetesen megbántott! Nem arról van szó, hogy nem lehet pukizni (egy természetes emberi folyamat), de akkor is! Az asztalnál, étkezés közben? Vagy szex közben, pont akkor, amikor odahajolnék az ágyékához? Na ne!

Amikor megkérdeztem tőle, hogy ezek szerint én le vagyok szarva? Közölte, hogy nem, ő szeret engem. Sőt, nagyon is szeret. Szerinte, aki mer a társa előtt fingani, az teljesen elfogadta a másikat társául, és már megszokta.

Ti hogyan adnátok a tudtukra, hogy ez már egy kicsit alpári dolog?


2008. márc. 2. 16:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

:D na több kapcsolatom volt és egy idö után a legtöbb pasi fingott minden felé.

na a psimmal egy éve költöztem össze és közöltem utálom a fingot, ha fingania kell menjen ki a fürdöbe, ezt megértette, és nem fingunk egymás elött, ok néha becsúszik de nem engedi el, ahogy az irodában vagy társaságban meg tudja állni, úgy itthon is tudja kontrolálni. ha pukis napja van egyikünknek néha 5 percenként rohanok a wc-re, ha meg néha becsúszik bocsánatot kérünk, és ezzel tudatjuk hogy nem direkt volt.

nem lakunk anyossal. amúgy az én anyosóm mint egy házitündér. mindig nagy rend és tisztaság, még jó hogy 600 km.re lakunk mert én nem vagyok egy jó Hausfrau.

Svábföldröl.

2008. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hú banyek.... egyátalán nem éltetek együtt a házasság előtt? Én azt csinálnám a helyedben, hogy elmondanám neki azt, és úgy amit és ahogy itt elmondtad. azért gondolom ezt, mert akkor ezek szerint a finomabb célzásokból nem ért. Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön megjavítanod a férjedet:):)
2008. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom mennyire fog segíteni egy beszélgetés, ha az elején nem szolsz akkor úgy gondolják késöbb természetes, és ilyenkor már szinte hiába beszélsz már annyira megszokta, hogy szinte képtelen leszokni róla.

szóvaöl ha beszélsz vele szerintem nagyon kej ki magadból, hogy érezze rendesen tßeged ez mennyire zavar, és hogy nem vagy elnézö. mert ha csak megemlíted el megy a füle mellett. azt is megmondhatod, hogy ezt annyira gusztustalannak tartod, hogy nem akarsz egy ilyen emberrel együtt élni, mert undort kelt benned.

2008. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok de ez megbotránkoztató amit veled tesz a férjed.Sose tennék ilyet a feleségem elött.Tiszteletből.

Véletlen elöfordul de az megbocsátható.Meg a büfögés is.Még jó hogy nem fikázik.Vagy ki tudja?Gusztustalan egy ember az tuti.Sztem magában meg röhög rajtad mert ezt élvezi.Anyosod se lehet külömb.Te aztán jól kifogtad.Sztem kelj ki magadból és jól mondogasd meg neki,mond meg hogy elmeséled másoknak is vagy valaki közeli ismerösötöknek hogy milyen bunkóó!Nem hagynám annyiba az tuti.Valamit kitalálnék a helyedben.Próbáld meg felülüberelni,de valami nagyon durvát.Még ilyet!

Na sok siker.

2008. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Ez elég undorító!Ezért nem jók a gyors házasságok,mert nem tudod kihez mész hozzá.Mondd meg neki hogy téged ez taszít,és fogja vissza magát.Az én párom is szokott pukizni meg büfögni de nem intim helyzetben meg társaságban.Ez a Valentin-napi meg aztán nagyon durva.Én biztos felpofoztam volna.Az anyóssal sajna nem sokmindet tudsz kezdeni,esetleg finoman megemlíthetnéd neki,hogy te nem tartod esztétikusnak amit csinál,vagy ha van rá lehetőség költözettek el,és inkább a férjedet neveld meg!
2008. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szívből sajnállak. Én a helyedben külön konyhát vezetnék otthon is. Vennék szép edényeket, tányérokat, és főznék sok finomat. És mosogatás után az új konyharuhákkal törölgetnék. A férjnek meg megadnám a választási lehetőséget, hogy anyuval vagy velem akar e enni. Kész csoda, hogy nem lettél anorexiás az undortól.


A szex közbeni pukkról meg annyit, hogy én egyszerűen kimennék a szobából, és azon az este befejezve a szex. Ha meg zsörtölődik, akkor megmondanám, ebben a szituációban elment e kedvem. Sőt finoman elmagyaráznám, hogy a libidódat öli meg, ha ilyen bunkón viselkedik. Nem írtad, van e már gyereketek. De ha nincs, akkor akár a válás is megoldás lehet. De legalábbis az anyóstól való különélés. Remélem, sikerül legalább a párodat megnevelned.

2008. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A pasik általában egy idő után finganak a párjuk előtt is. Ezt már tapasztaltam sok férfinél, bár ez tényleg baromi undorító. Mondd meg neki, hogy elég volt ebből, ha fingania kell, menjen ki a szobából, és hogy ez nem poénos, maximum az ovisoknál. Mondd meg neki, hogy ezt csak primitív emberek csinálják, te meg nem akarsz egy primitív emberrel együttélni. Ő mit szólna hozzá, ha te meg mondjuk véres tamponokat hagynál mindenfelé, meg bedobálnád a szekrényébe, cipőjébe? Az már biztos nem tetszene neki. Meg hogy egyen tisztességesen, mert már nem 3 éves, hogy kézzel-lábbal egyen. Az anyósnak is megmondhatnád, hogy nem higiénikus bugyival törölgetni, és ha már vettél konyharuhát, akkor miért nem használja azokat? A svábok általában az ilyen marhaságokat spórolásból csinálják, de ez már túl megy minden határon!
2008. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj még egy dolog, én voltam az elsöhozzászóló is.

A párom német így a családja is, nem elég hogy olyan tisztaság van hogy csacsog ragyog náluk minden még a szalámis kenyeret is késsel villával eszik. na azért én ezt kézzel ettem, és egy lapát rá ha meglátogatjuk öket a párom is késsel villával eszi a kenyeret. megnyugtat hogy a sogorom az nem.

2008. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szörnyű:(

Én minél gyorsabban adnám a tudtukra - már rég megtettem volna - mert így pokol velük lakni.

Illetve látványosan elmosogatnám a tányérokat, s minden fingás után lefújnám a férjem fenekét WCillatosítóval, a böfögései után szájsprét fújnék a szájába. ... Csak venné a lapot.

2008. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Fingva szeret:D

Viccet félretéve, ha a helyedben lennék, én jól megmondnaám neki a magamét!Hagyd ott!!

2008. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!