Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok most a...

Ti mit csináltok most a kampánycsendben?

Figyelt kérdés
Eddig a kampányhangzavar miatt nem hallottam a tévét, szóval most végre meg tudom nézni a Barátok köztet nyugodtan. Nektek nem fura ez a nagy kampánycsend?
2018. ápr. 7. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem furcsa, és nem tudok csinálni semmit se a kertbe mert xar az idő.

Fejem is fájt épp most állt ki elég jó (3. napja) maszekom is lenne, de esőre áll nagyon.

2018. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nincs már kampánycsend. Még a választás napján is lehet kampányolni. Sőt, már szervezetten is lehet szavazókat autóztatni, buszoztatni a szavazóhelyiségekhez.
2018. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Fel sem tunt hogy kampany van vagy hogy csend :D
2018. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ahhoz képest, hogy kampánycsend van az újpesti piacon a fiam (6éves) kapott egy fideszes és egy dks lufit. Osztogatják a szórólapokat meg szól a hangszóróból a kampánybeszéd. A legjobb az hogy ez a katolikus templom előtt zajlik de ez nem zavarja a kdnpt és más pártot se.


Mondjuk a szórólopot értelmesen felhasználtam mert felszedtem vele a kutyakakit.


Délután inkább kisétálunk a családdal a Duna partra.

2018. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
NINCS KAMPÁNYCSEND
2018. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Már 2014 óta nincs olyan hogy kampánycsend! Választás napján is lehet kampányolni a szavazóhelyiség 150méteres körzetén kívül. Jóreggelt!!
2018. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre furcsa, hogy akár itt gyakorin a google reklámoknál már nem politikai hirdetést látok, hanem emag van, meg bank meg ilyenek
2018. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TV-t nem nézek, rádiót nem hallgatok, neten meg itt az adblocker. :D

Szóval hol is van a kampány? Eddig nem találkoztam vele. :D

2018. ápr. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!