Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találtam egy olyan hobbit,...

Találtam egy olyan hobbit, ami számomra a legkézenfekvőbb, mégsem csinálhatom, mert. (? )

Figyelt kérdés

Sok pozitív visszajelzést kaptam/kapok, hogy remek pillanatokat kapok el, szép képeket készítek, akár telefonnal is és egy időben az egyik közösségi oldalt (insta) aktívan használtam erre a célra, h megosszam a pillanataimat másokkal is. Nekem is egy remek kikapcsolódás, h építhetem fel a profilomat. Ez nem függőség, mert nem lógók rajta 0 - 24 órát, de tényleg, szeretem csinálni. Viszont egy időben pár barátnőm elkezdett érte cikizni és megjegyzéseket tenni, h "minden sz...rt" megosztok (miközben heti 2 képet ha feltettem). Sajnos nagyon rosszul viselem a kritikát, amiből még fogalmam sincs, h h törjek ki, hogyan engedjem el a fülem mellett a megjegyzéseket, de igyekszem erőt venni magamon. Szóval, amióta megszólták ezt, azóta nagyon ritkán használom tényleg az oldalt. Már van, h havi 1 képet ha felteszek, de érzem magamon, h ez a "bujkálós" énem nem én vagyok. Tudom: "Miért nem teszed azt amit akarsz?" Pont ezért írok, mert nem tudom, h h lépjek túl a kritikákon, a megjegyzéseken. Nem azt mondom, h húúú, padlóra kerültem ez miatt, csak valamiért olyan kirekesztettnek érzem magam, ha rajtam csámcsognak.


Tudnátok nekem tanácsot adni? :/ Nagyon megköszönném.


2018. ápr. 7. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen barátnők tuti nem kellenének
2018. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem azt idézőjelbe tenni. Már csak olyan "barátság" ez, h neten beszélünk egymással, de semmi több. Mégis valamiért mégis magamra veszem a véleményüket..
2018. ápr. 7. 16:06
 3/8 A kérdező kommentje:
1 évben ha 1x találkozunk..
2018. ápr. 7. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom max 15 évesek vagytok, ott van ez a fikázós szint.


Másrészt pedig tényleg idegesítő, ha valaki ennyi képet csinál. Én egyszerűen csak le szoktam iratkozni.


Legjobb megoldás, ha csinálsz külön profilt a

2018. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fotóidnak 😃


És a személyes instádon maradnak a szelfik, barinős partyfotók, nameg persze néhány invitáló üzenetes kép a fotós fiókodba

2018. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább azok mondják ezt, akik rengeteg képet tesznek fel magukról, egy szelfi itt, egy szelfi ott, és az tényleg senkit sem érdekel, hogy valaki naponta tölti fel magáról az egyik kaptafára menő képeit.


Sosem lesz olyan, hogy mindenkinek tetszeni fog az, amit csinálsz. De szerintem aki így fejezi ki a véleményét, hogy "minden sz...rt", arra nem érdemes adni. Vannak az építő jellegű kritikák, amik hasznosak. De akinek csak ennyi a véleménye a munkásságodról, arra tényleg nem kéne hallgatni.

Rakd fel a heti két képedet. Ha látsz ilyen semmilyen negatív visszajelzést, csak mosolyogj egyet rajta és menj tovább.

Esetleg kérdezz rá, hogy mi nem tetszik nekik. Ne haragudj, tanácsadásban nem vagyok jó, mert engem annyira nem érdekel mások véleménye, így ezt a helyzetet nem érzem át. Nem éri meg ezen keseregni. Az építő jellegű kritikáknak örülj, a többire meg ne is figyelj. :)

2018. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindent elárul rólad, ha idióták véleménye a mérvadó számodra...
2018. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én az első beszólás után elküldtem volna őket az anyjukba...Ha te még ezek után se tiltottad le őket, sőt, adsz bármit is a véleményükre, akkor meg is érdemled, hogy fikázzanak.
2018. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!