Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja a legtöbb fiú,...

Miért gondolja a legtöbb fiú, hogy kedvelni a kpop-ot visszataszító?

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor lányoktól is kapok megjegyzéseket, de ez most nem lényeg...


Egyik barátnőm oda van a twenty one pilots együttesért egy másik Shawn Mendes-ért még sem kapnak állandó negatív kommenteket érte. Az utóbbi barátnőmnek konkrétan egy teljes fala van kiplakátolva a srác képeivel (ami egyébként nagyon jól néz ki és ízléses) még sem tartják a fiúk soha mániákusnak, undorítónak és egyebeknek.

"Ó, elég menő és is szeretem a twenty one pilots néhány számát!" Én viszont meg sem merem már említeni mit hallgatok...

Ha ismerkedsz valakivel előbb-utóbb úgyis előkerül a zene és "te milyen zenét kedvelsz" téma ahol én szinte mindig hárítok és nem mondok semmit. Kivétel nélkül negatív kommenteket kaptam eddig fiúktól akikkel ismerkedtem mert szeretem a kpop zenét, az idolok műsorait stb. Szinte szóba sem állnak velem azok után.

Egyáltalán nem vagyok "mániákus" mint ahogy azt rögtön rám ragasztják. Egy poszter van róluk a szobámba... egy polaroid fotó és egy díszpárna a kolis szobámba, nem hordom az együttes logóját minden pólómon és a hajamat sem festettem színesre és nem hívom a fiúkat "oppa"-nak.

Valóban a koreai zenét hallgatok, de soha nem áradozok róluk úgy hogy be nem áll a szám.

Az ha valaki szereti a rock zenét, a rappet az miért nem "undorító"?

Egyszerűen nem tudom felfogni miért utasít vissza mindenki mert én kedvelem az ázsiai kultúrát és a zenéjüket...



2018. ápr. 7. 18:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
70%

Hát, kedves válaszoló, én átérzem a helyzeted

Én sem akarom senkire sem ráeröltetni vagy ilyenek, hanem tisztában tartom hogy nekik és nekem különbözik a zenei stílusunk, én is fülhallgatóval hallgatom mindenhol.

De azt én se értem hogy miért kell akkor is felhozni ezt a témát és belekötni az emberbe, amikor csak szimplán telózok, mégcsak zenét sem hallgatok, mert velem sokszor az van hogy az osztályban is csak random odajönnek és elkezdik szidni a kpopot.

2018. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
49%
FIGYELJ! Jómagam is k-popper vagyok. Szerintem ne kerüld ezeket a kérdéseket vagyis ne szégyeld hogy mit hallgatsz. Én is kaptam már elég sok beszólást a zenei ízlésemre. Igen, fiúktól is. Az a baj hogy csak ezzel a dumával tudok jönni, de aki tényleg TÉGED szeret az el fogja fogadni. Bár nem is tudom mit kell ezen elfogadni. Ez is ugyanolyan zene mint a többi. Szóval Fighting és gondolj arra hogy az idolok sokkal több mindenen mentek kereszül mint mi
2018. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
65%

Azért, mert a fiúknak érdekes hogy az ottani hírességek sminkelnek, feszülős ruhában járnak, festett hajuk van, selymes hangjuk.Ebből azt veszik le hogy teljes mértékben b-zik, mert ők az itteni srácok (/ nyugatiak) nem adnak ennyire magukra.Arról nem tudnak, hogy ezeket azért csinálják, mert elvárások vannak Koreában.Meg akarnak felelni a fanoknak, a saját cégüknek és persze maguknak.

Tegyük fel, ott van BTS-es Jimin, na.Ő totál b-zeráns, csak azért mert nem medveb-szó hangja van, és mert nem olyan nyelven beszél amit még ők is képesek megérteni.A szép vonásokkal van megáldva majdnem az összes idol, ezt pedig nem képesek felfogni.Nálunk csak az férfi akinek nyers, durva kinézete van.

Én is kpopper vagyok, hallottam dolgokat:

"Húzott szeműek"

"B-zik"

"Rizsevők"

"Miért van tele a szobád b-zikkal?B-zibárt csináltál?:D"

"Nyávogósok"

Annyira nem tudnak érdekelni ezek a megjegyzések, úgy csinálnak mintha annyira más lennék ettől a zenei műfajtól.Nem festem a hajam, nem hordok tumbli ruhákat, nem tanulok hangul, inkább kiguglizom a hunsubot, vagy engsubot:DDD

-----

Btw ne haragudj, összedobtam ezt az egészet, szóval röviden összegezve:

Az itteni fiúknak vannak elképzelései a rendes férfiakról, de ha mondjuk felhozod a kpoppot a szemük előtt a színpadon vonagló, 20kg vasággyal festett hajú nyávogós kisfiúk jelennek meg.Ez miatt azt hiszik hogy te egy elvetemült folyamatosan idolokra masztizó személy vagy aki nem volt képes kinőni ebből a "kínai korszakból".Ha mondjuk rockot hallgatnál akkor depressziósnak, emósnak, durvának néznének.

---

Ne aggódj, az ilyen embereknek annyi eszük sincs mint egy lepkének:D Csak hogy tudd, nem veled van a gond, se pedig a zenei ízléseddel, inkább a szar felfogású bárányokkal:DD


Kkaebsooonng ;)

2018. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
52%

Amúgy meg ugyan azt énekli az összes előadó, tök mindegy hogy most kínai, amcsi, koreai vagy magyar az összes nyálas, szerelemről/szexről szóló szar:D

Oké, mindegyik különbözik és ez benne a jó.Milyen lenne már ha a világ minden pontján mondjuk angolul beszélnének.Mindenki ráunna lmao

2018. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
13%
mert az
2019. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem semmi gáz ha egy fiú kpopper



B.Feri

2021. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!