Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehet az ember ha nem...

Mit tehet az ember ha nem lehet az aki lenni szeretne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elfogadja magát, vagy véget vet az életének, bár erre kevesebb példa van.
2018. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos te vagy?
2018. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy az nem szeretek lenni aki most vagyok.
2018. ápr. 7. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy alap személyiségünk, ami nagyon mélyen rögzülve van, tudatalattink része.


Ezt megváltoztatni szinte lehetetlen, kb ez a tibeti szerzetes szinten lévő agykontrollt kell tudni.


Ez a személyiségtípus kiderül egy vérmérsékleti teszt során (melankolikus szngvinikus stb..)

Vagy mbti teszttel, 16personalities pl, ez picit túlrészletezi szerintem. Tehát ez iszonyat lassan változik, és nehezen irányítható a változás iránya.


Tehát ez az, amit úgy gívunk, önmagunk. Ebben kell megtanulnunk jól érezni magunkat. El kell fogadni, ez van.


Viszont így is nagy tér van a fejlődésre. Önmagunkat végtelenféleképpen fejezhetjük ki. Csak meg kell találni azt, ami leginkább tetszik, ami leginkább a szükségleteidre van.


Stílusban, kommunikációban, ahogy gondolkodsz magadról, másokról, dolgokról. Minden másban lehet fejlődni, és érdemes is, mert a saját életed teheted vele jobbá, boldoggá.

2018. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!