Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez így?

Más is érez így?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam élni az életem, de egyre jobban úgy érzem, hogy rettentő gyenge vagyok mindenhez. Nem szeretek másokkal versenyezni, önző céloknak élni, de nem szól másról az élet csak ezekről. Ha az embernek lenne önrendelkezési joga, akkor intézményesen biztosítanák a halálhoz való jogot is.

#ha élethez #halálhoz is
2018. ápr. 8. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Megvan a jogod a halálhoz.
2018. ápr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt kívànom legyen erőd,ès kitartàsod!

Legyen szerencsèd!

2018. ápr. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy egyre több az ilyen bakelit (fiatal)ember.

Az ilyen akaratgyenge,mindenhez sík arcokból lesznek felnőtt emberek,akik semmire nem lesznek jók,csak a normális egészséges társadalmi réteg nyűgjei lesznek egy életen keresztül.

Nem kell senkivel versenyezni,hanem a céljainkért tenni,megvalósítani folyamatosan.

2018. ápr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, lehet, hogy valamilyen közössége kellene vonulnom, ahol (talán) még NEM az állandó társadalmi pankrációról szól az élet... Fura, mert ha valaki felveszi a versenyt a többiekkel, akkor is lealázzák, ha meg nem, akkor meg 2×-esen van ez. Reménytelen ez a helyzet.
2018. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Önsajnálat mint olyan, nem szimpi. Erre mindenki képes! Szedd össze magad, és ne itt rinyálj!


:)

2018. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!