Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érez, aki naponta többször...

Mit érez, aki naponta többször repost-ol sületlenségeket?

Figyelt kérdés

Megértem, ha valaki néha csinálja, nem sokszor. Mi értelme a repost-nak, amikor ugyanazt a dolgot többször is látod, és már unalmassá válik?

Ha valaki 99%-ban csak erre használja a közösségi oldalát, az mire jó?


2018. jan. 8. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ez engem is baromira idegesít. Főleg, amikor valaki ilyen "Ezt nem fogod elhinni, hihetetlen dolog történt...", meg "Feltalálták a rák ellenszerét, nem is gondolnád mi az" féle hatásvadász, kamu cikkeket, oldalakat oszt meg orrba-szájba. Nem tudom elképzelni, hogy ezek az emberek tényleg ennyire hülyék, vagy csak ennyire unatkoznak, netalántán direkt akarják idegesíteni az ismerőseiket ezekkel a szarokkal.


Mindenesetre szerintem semmi értelme sincs. Az ismerőseim száma az elmúlt 2 évben a felére csökkent az ilyenek miatt. Nem érdekel a sok szemét oldal.

2018. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Ez már nagyon sötét:( Bár igazából nekem ilyen ismerőseim nincsenek, legalábbis nem szoktak megjelenni a frissitéseik az oldalamon:D


Inkább mind "közelebbi" ismerőseimé szúrta a szemem. A személyes profilomra inkább saját képet/videót töltök, nem internetről összeszedett katyvaszt.

2018. jan. 8. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Facebookot csakis sületlen ökörségek megosztására és a Messengerre használom. Anno bejelölt egy csomó volt osztálytárs meg munkatárs, semmi magánéleti dolgot nem osztok meg. Amúgy ha téged ez idegesít, szűrd az illetőt vazy vedd le a figyelést, és akkor majd nem látod. Ennyi.
2021. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!