Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha mérgező ember...

Mit tennél, ha mérgező ember lenne a környezetedben?

Figyelt kérdés
Ez az ember, azt èreztetné, hogy ő felsőbbrendű, lehúzzná a hangulatodat, negatìv gondolatokat ébresztene benned, lennének agresszìv megnyilvánulásai. Ti hogyan viszonyulnátok hozzá?
2018. ápr. 8. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem anyám ilyen. Hát..próbálom nem felvenni ezeket tőle. Bazi nehéz. Meg nem meghunyászkodni,meg hagyni a lelkiterrornak,hanem szépen higgadtan megmondani a véleményem.
2018. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elköltöztünk, pont emiatt ahol eddig laktunk.

Most a neten kapom a kioktató hangvételt, indoklás nélküli lehurrogást, hát akkor kérem szépen az indoklást is.

Majd a saját bicskája törik bele a saját dumájába, ha vállalja az indoklást, de nem vállalják az ilyen megmondóemberek, mert "ne én nekem kelljen már elmondani, miért vagy hü.ye".


Szóval beszólnak, majd kikerülik az érvelést. Ilyenkor szokott úgy eldurranni az agyam, hogy "magamba fordulok", és elkezdem folytatni az itthoni házimunkát, és nagy ívben elkerülöm az embereket.


Legyen az filozofiai kérdés, techinkai, biztosítás kötés, vagy csak egy egyszerű vélemény ütközés bármiről.


Egyszerűen ez a magyar módi, hogy kötözködünk, cél nélkül, segítő, építő szándék nélkül.

2018. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom ki az az ember, aki ha nem családtagom és nem csináltam egy orbitális nagy hülyeséget, hogy így viselkedjen velem, aki ennyire tudna rám hatni. Idegen vagy olyan ember, aki engem nem kedvel, milyen alapon venné el a kedvemet, sőt az önmagamban vett hitemet, ha egyszer TUDOM, hogy csak szarfejeskedik velem illetve nem kedvel és ezért van ez?

Másrészt, kerülöm az ilyet, ha nem tud viselkedni vagy normális lenni, törlöm mindenhonnan, hogy ne is lásson.

Ha meg nem tud disztingválni, akkor kerek perec megmondom neki, hogy "ha nem tudsz normálisan emberhez méltóan viselkedni, légyszíves szorítkozzunk csak a szükséges kommunikációra, és a többire nem vagyok kíváncsi!" Ennyi! ÉS többet nem nézek rá ha nem muszáj.


Alapvetően a családomtól és a barátaimtól, páromtól megkapom azt a szeretet és támogatást, hogy egy IDEGEN hülye, ne vegye kedvem az élettől. :D Nagyon nagyon gáz lenne, ha hatna rám. :( És sajnálom, hogy ha van, aki így jár, de azt tudom tanácsolni: Ne foglalkozz vele!

2018. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!