Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó néhány embernek...

Miért jó néhány embernek átkutatni a másik cuccait?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, el voltam szavazni, anyám átkutatta a táskám. Még a rúzsomat is nézegette. Arra se fáradt, hogy ugyanúgy visszarakja.

Ugyanez megy, ha elmegyek suliba is. Vagy fürdeni, akkor a telefonomba.

Múltkor ki volt húzva a fiókom, meg kibontva a pénzes boríték. Egy ezres hiányzik, nem is érdekel, lehet nem volt aprója, kellett valakinek. De akkor miért tagadja? Meg biztos megbolondultam. Mondja meg, nem baj.


2018. ápr. 8. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyj elotte semmit, kulcs
2018. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele mit csinálni...Tegyél el/zárj el mindent. Vagy esetleg menj le te is az ő szintjére és csináld meg ugyanezt az ő cuccaival. Talán észreveszi magát.
2018. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Eljatszottad a bizalmat? Vagy ez mindig is igy volt?
2018. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám ugyan ilyen. Még ő ordibál velem, mit képzelek, h meggyanusitom,es hulye vagyok. Gondoltam veszek lathatatlan tintat,majd az ő keze kék lesz,ha hozzányul.

Mindig ilyen volt,ilyen is marad. Meg is romlott vele a viszony. Reg...

2018. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Eljatszottad a bizalmat?"


Szerintem az, hogy eljátssza valaki a bizalmunkat, nem jogosít fel minket arra, hogy a személyes dolgai között turkáljunk.


Nekem az apám volt ilyen, kellett neki pénz és volt 5 ezer forintom összegyűjtve, elrakva. Mikor hazamentem konkrétan ki volt borítva a fiók, a pénz meg sehol. Amikor kérdőre vontam akkor még neki állt feljebb, hogy majd visszakapom meg hogy "amúgy is ők adták az nem az én pénzem". Majd később odavágott egy 500-ast és tagadta hogy 5 ezret vett volna el. Mindez általános iskolás koromban amikor az az 5 ezer nagyjából olyan összegnek tűnt mint ma 200 ezer.

2018. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésre:

- Szobaajtó bezár

- Fiókot lezárni

- Pénzt bankban/elzárva tartani

- Telefonra minta/kód/ujjlenyomat olvasó


Plusz leb..sznám rendesen, hogy mit turkál a cuccaim között.

2018. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!