Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne több önbizalmam...

Hogyan lehetne több önbizalmam? 17/L

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon félénk vagyok,és úgy érzem ez hátráltat. Nehezen tudok barátkozni,a legtöbb korombelivel nem jövök ki,félek hozzászólni másokhoz,pedig szeretnék barátokat szerezni. Emellett még nagyon érzékeny vagyok,ha valaki már csúnyán néz rám vagy felemeli a hangját sírni tudnék és utálom/szerencsétlennek érzem magam olyankor. Próbáltam ezt elnyomni magamban,de nem igazán ment.

Hogyan szerezhetnék több önbizalmat?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. ápr. 8. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok. Nekem sem volt sokáig és aztán lett, pedig nagyon nincs mitől. Ha gondolod írj és elmondom.
2018. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Szerintem először is magaddal kell megértesd hogy egy kicsit se különlegesebbek nálad! Mind egyformák vagyunk :) mind követünk el hibákat, senki se tökéletes. Egyszerüen nincs miért szégyelkezz más előtt. Szerintem hitesd el magaddal, hogy milyen erős is vagy, mégha nem is

Régebben én is nagyon hamar összeomoltam mindenen. Sokszor sírva fakadtam ha nem is kartam, csorogtak a szememből a könnyek és nem tudtam visszatartani. De azt mondta anyum hogy ha ilyen gyenge vagyok, sose boldogulok majd az életbe, hogy egyes emberek így rájönnek a gyengémre és majd direkt szivatnak. Hogy mutassam erősnek magam, még ha belülről nem is vagyok az.

Azóta ez így van. Olyan erősnek mutatom magam és kicsit büszkének, még ha belül nem is vagyok az. Én is kisírom magam esténként ha egyedűl vagyok, de ezt ma már nem is képzelik rólam a többiek. Csak csodálkoznak hogy hogy vagyok olyan erős🙂

Neked is kell legyen egy kis büszeséged. Biztos te is szép fiatal lány van, ott áll előtted az élet. Így sose fogsz boldogúlni. Ma már sajnos elég szemét, szemtelen világ van. Muszáj tudni boldogúlni benne! Nem kell szemét és szemtelen legyél, de legalább erős, hogy veled ne lehessenek azok

És mégegyszer mondom, nincs miért szégyeld magad senki előtt!☺

2018. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem értem hogy miért pontoztak le #2-ik :/

köszönöm a válaszodat,jól esett olvasni :)) megy a zöld pacsi!

2018. ápr. 8. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!