Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire érthető, hogy ilyen...

Mennyire érthető, hogy ilyen alkattal nincs önbizalmam elmenni konditerembe?

Figyelt kérdés
51 kg vagyok (ráadásul elég alacsony) és tartok attól, hogyha elmegyek egy olyan konditerembe, ahol magas, kigyúrt szépfiúk meg fitneszmodell álomszép cicák járnak (akik natúrban izmosabbak és nehezebbek, mint én), akkor olyan szintű komplexus és feszélyezettség fog rám törni, hogy már a bemelegítésnél le fogok fagyni. Szó szerint csont és bőr vagyok, ami már gyerekkorom óta kísért engem, de csak egyszer volt merszem elmenni konditerembe még 2 évvel ezelőtt. Nagyon szorongtam, emiatt egy kilót sem sikerült felszednem, de pár alkalom után legalább egyből beszólt nekem egy idióta. Utána még mentem pár alkalommal, de annyira elveszettnek és kívülállónak éreztem magamat, hogy inkább feladtam. Mivel elég kevés az esélye, hogy ezek után összeszedjem magamat, ezért inkább sorstársak véleményére lennék kíváncsi, illetve arra, hogy mennyire érthető ez a fajta viselkedés részemről? Légyszíves ne hitegető válaszokat írjatok, hanem normális őszinte gondolatokat!

2018. febr. 10. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aki beszól, az a saját lelki nyomoráról és önbizalomhiányáról tesz tanulságot. Az az egyetlen valódi vesztes, aki nem jutott el a konditerembe. Normális helyre menjél ne ilyen Oxygen wellnessbe, nem ilyen csodaemberek járnak, hanem közönséges emberek.
2018. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"elmegyek egy olyan konditerembe, ahol magas, kigyúrt szépfiúk meg fitneszmodell álomszép cicák járnak"


Ez erős túlzás. Érthető az önbizalomhiányod, bár sokat nem árultál el magadról. Ha egy felnőtt férfi 160 centi és 51 kg, az tényleg kellemetlen lehet, ha viszont egy nő, akkor indokolatlan a kisebbsgi érzés. Ha gondod van a teremmel, eddz otthon! A probléma az, hogy az önbizalomhiány nem csak a teremben van veled, hanem valószínűleg mindenütt.

2018. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bolondság, az emberek oda azért járnak notmalis esetben hogy edzenek, és h alakítsák a testüket. Ezért ha egy kövér ember vagy cingár lemegy akkor se az jut a többiek eszébe h mit keres ott hanem h hajlandó tenni magáért valamit. Nem csak szenved a sarokban. Nem.masok velemenyéért járnál le hanem h jo formába hozd magad. Ne foglalkozz másokkal, ő nekik is meg van a dolguk meg neked is. Csak csináld
2018. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amig jártam terembe, addig mindenféle ember megfordult ott. És több volt a kövér abszolút nem tökéletes kulseju ember, mint a kigyúrt meg fitness modell emberkék. Azért mert mindannyian elkezdjuk valahol, és az izmos pasik és csajok is nem igy szulettek, sőt, lehetséges h régen igenis nagy sulyfelesleguk volt,vagy éppen nagyon vékonyak voltak.Szoval ne hátráltasson semmi.Sajnálom hogy beszoltak neked,az egy idiota volt.Nincs joga elitélni téged, próbáld meg ezt nem felvenni, vagy esetleg ha az a hely nem tetszett, keress másikat. Én drukkolok neked, és tényleg az a legfontosabb, hogy mindenki kezdte valahol, senki sem tökéletes izmos kulsovel szuletett!! :)
2018. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

55 kg vagyok, 170 cm, 36 éves.

Elkezdtem terembe járni, választottam egy személyi edző csajt és ő megmutatta hogyan kell használni a gépeket mert gőzöm se volt róla. Megmutatta milyen gyakorlatokat kell csinálni és hogyan.

Voltak tizenévesek, mindegyik párban jött természetesen, a lányok vihogtak a fiúk szerencsére nem.

Leginkább fickók jártak, 20 év felett, 30 év felett.

Nekem nem szólt be senki, pedig 15 kilós súlyokat bírtam el max, és akkor is a halálomon voltam.

Azért jöttem el mert mindig sokan voltak és ment a vihogás a kiscsajoknál és azt nem tudom elviselni sehol, borzasztó hülyék tudnak lenni. Az egyik kiskölyök meg telefingotta a helyiséget amikor súlyokat emelt. Az volt a pont az I-n. Azóta inkább futok és gyalogolok.

2018. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan volt valaki olyan tahó hogy beszóljon neked? Az ilyen embereket kéne kitiltani.

Én személy szerint sose láttam vagy hallottam olyat hogy bárki kötekedett volna. Mindenki azért van ott hogy fejlesszen magán. Általában az emberek inkább segítőkészek szoktak lenni. Menj le nyugodtan. Csak előrébb juthatsz vele. Ha valami nem megy nem kell szégyellni. Ha minden menne elsőre akkor nem lenne értelme lemenni. Azért mész oda hogy fejlődj.

2018. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem akarod, csak szeretnéd. A különbség nagy, az akarat, a vasakarat számít, az ad majd önbizalmat.


Mit csinál az ember, ha nem menekül, ha nem harcol?

Jelen van a pillanatban.

2018. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség ez a konditerem, még jó hogy sose jártam ilyen helyeken, am miért nem mostal be egyet annak a csavonak?? Nem mertel mi??
2018. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Hülyeség ez a konditerem, még jó hogy sose jártam ilyen helyeken, am miért nem mostal be egyet annak a csavonak?? Nem mertel mi??"

---

Egyrészt keresztbe tört volna a kisujjával, másrészt nagyon nem az én világom az a tipikus egoista alfahím magamutogató izomJani stílus, ezért ilyen helyen akkor is diplomatikus lennék, ha valaki el kezdene bántalmazni. Sajnos ilyen a stílusom és ezért is lehet, hogy inkább más sportágat kellene választanom. A gond viszont az, hogy csak tömegnöveléssel/súlyzós edzéssel lehet izmosodni az én esetemben. Ha lenne egy natúr 60-65 kilós tornász/atléta alkatom, akkor teljesen más lenne a szitu, mert az egyáltalán nem nézne ki rosszul a 170 centim mellé. A gond csak az, hogy a genetikám miatt egy csontkollekció vagyok, így az az alap önbizalom sincs meg, ami a kezdőknek általában megvan és elég ahhoz, hogy legyen kitartásuk a továbbiakban.

2018. febr. 10. 13:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi a tökömet jelent az, hogy "natúrban izmosabbak és nehezebbek, mint én"?

Miért, amúgy nem? Csak natúrban?

2018. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!