Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagyok gáz és erkölcs...

Mennyire vagyok gáz és erkölcstelen, hogy ilyen dolgokra képes vagyok?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok, de már büntetőeljárás folyt ellenem. Volt egy biztos munkahelyem, de egy rivális cég átcsábított még jobb és kecsegtetőbb feltételekkel, én pedig azonnali hatállyal egyik napról a másikra felmondtam. A munkáltatóm beperelt, mondván nem megalapozott az azonnali hatály... Nem rég erre a munkahelyemre visszahívtak én pedig a pereskedés és kígyót békát kiabálások ellenére elfogadtam, mert a másik cégben csalódtam. Itt viszont azt csinálhatom amit szeretek, elismernek és nekem ez mindennél fontosabb. De sokaknak meg van róla a véleményük, hogy én ezek után oda visszamentem...

A másik, hogy munka mellett suliba járok és az egyik tantárgyam nem lesz meg év végén. Nem akarok pótvizsgázni, arra gondoltam lefizetem a tanárt. Mások aztán lebeszéltek róla, de én képes lettem volna rá, hogy mennyire erkölcsös egyáltalán nem érdekelt volna, a jogi következmények miatt gondoltam meg magam. Sőt, ha "más" fizettséget kért volna, azt is képes lettem volna megtenni.

Harmadszor pedig, volt több egyészakásom is. Teljesen idegenekkel. Volt akinek a nevét se tudtam, és csak egy wc-ben elégítettük ki egymást orálisan. Ezt se éreztem szégyennek, és élveztem. Szóval mintha semmi szégyenérzetem nem lenne, ha olyan dologról van szó ami nekem tetszik, vagy el akarom érni a célom. Képes vagyok bármire, ami nem törvénytelen, és hogy mások ezt erkölcstelennek vagy minek tartják nem érdekel. Most őszinte voltam, mert ez egy anonim oldal, és kíváncsi vagyok mások véleményére erről. Nem hiszem, hogy megváltozok miatta, de kíváncsi vagyok. Ez mennyire hátrány a mai világban? Barátkoznátok, ismerkednétek ilyen nővel?

22L


2018. ápr. 10. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az általad leírt lánnyal maximum haverkodnék, barátként vagy barátnőként nem tudnék rá tekinteni. Egyszerűen nem egyezne a világképünk plusz nem tudnám, hogy mikor használna ki engem is, a saját céljai eléréséhez.

A tanár lefizetése engem nem zavarna. Egyetemre járok, látom azt, hogy mennek a dolgok. Engem egy tanár pl. úgy buktat meg folyamatosan, hogy tudom az anyagot. Az egyik szóbelin másik tanárt kértem és bumm, négyest kaptam.

Az egyéjszakások sem zavanának.

Az viszont, hogy a tested is eladnád, az egyszerű prosti szint, amivel nem tudnék és nem is akarnék mit kezdeni.


DE nekem az egész sztori meseszerűnek tűnik. Ha a szakodon van még pár ember és még lényegében a kezedben sincs a papír, akkor nem versengenének érted ennyire a cégek. Főleg úgy, hogy még van, amiből meg is buksz. Az nálam külön fura, hogy bármire képes lennél, de az nem jut eszedbe, hogy egy egyszerű mini fülest használj vizsgán. :D

2018. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vajon hány privátot kapott a kérdező a kiéhezett ficsúroktól? :D
2018. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ebben a világban ez teljesen normális, ez a fajta szokott érvényesülni, szóval ebből a szempontból jól csinálod. Az más kérdés, hogy általában a te típusod szokott egyedül, magányosan a saját szarában meghalni a hospice osztályon, a sok gonoszságtól kapott áttétes rákkal, sok szenvedéssel és megbánással.
2018. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Leleményeseké a világ."


Lehet, hogy én tudom rosszul, mert soha nem próbáltam, de ha egy fiatal csaj egy bulin felajánlja egy idegen fazonnak, hogy leszopja, ahhoz nagyon leleményesnek kell lenni? Nagyon nehéz rávenni a pasit, hogy elfogadja? :D

2018. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta kérdező? Változott a világhoz való hozzáallasod és az életed?
2020. máj. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!