Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy valakinek...

Volt már olyan, hogy valakinek a halálának nem örültél, de kifejezetten megkönnyebbültél?

Figyelt kérdés
Mert ok nélkül rengeteget bántott.
2018. ápr. 10. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem történt ilyen. Akik engem bántottak anno élik felhőtlen boldogságú világukat. Ennyit a karmáról.
2018. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan ember, aki minden ok nélkül rengeteget bántott, de egy vállvonással elintéztem, bár kissé sajnáltam. Csak hlye volt és bunkó és nem biztos, hogy élete végéig az maradt volna, meg ilyenek....


De persze lehet, hogy más körülmények között más emberrel szemben lehetett volna ilyesmi, ha olyan emberrel találom magam szemben az életben és úgy, vagy olyanokat tenne, mint amiket hallottam másoktól, hogy milyenek tudnak némelyek lenni, hát akkor az is lehet, hogy még örülnék is. Szélsőséges példát ha mondok, pl. egy breivik féle, akiről kiderült volna már korábban, hogy ilyensmire készül és valaki agyonlövi, amikor az fegyvert ránt, hát akkor még örülnék is annak... (persze valahol elszomorítana, hogy ilyenek megtörténhetnek és ilyenek kifejlődhetnek... mert... ez se véletlen... - üdvözlettel: hobby szociológus is vagyok)

2018. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok 23:59-es...


bár akadnak olyan emberek is, akik károsak mindenkire és már nem igazán lehet velük mit kezdeni ahhoz, hogy emberré váljanak, mégha milliós fizetésű csúcspszichológusok és egyebek foglalkoznának azzal éveken át... bár talán, de... de a valós esélye nem igazán van meg


Ettől függetlenül ellenzem a halálbüntetést, mert ha 1000-ből akár csak 1x is téved egy bíróság, az is túl sok és visszafordíthatatlan. Egyébként meg az ilyeneket lehetne küldeni "kőbányába" hátha több profitot termelnek, mint amennyi a fenntartásukra kell

2018. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Visszatérve... totálisan nem véletlen (és most csak a példaképpen mondom ezt a példát, totálisan teljesen függetlenül attól, hogy összességében milyen problémákat látok nyugaton és keleten és európában (ahol mi nem vagyunk igazán...) szóval... ezektől függetlenül... )


totál nem véletlen az, hogy a legtöbb hlye lövöldöző leginkább az USA-ban van... - ettől függetlenül szívesebben élnék az USA-ban, mint Oroszországban...

2018. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-3-4 vagyok és a mostani hozzászóló


amúgy nagyon-nagyon sok mindent meg lehetne akadályozni, vagy leredukálni a lehetőségeit


és nem csak ilyen legborzasztóbb eseteknél, de millió apróbbnál is


csak mindenki leszrja, hogy érdemben foglalkozzon vele... mert pénz kell hozzá, oktatás is, meg mindenféle... de könnyebb a feszültséget szítani és pl. halálbüntetést óbégatni (pedig... ezzel nem oldódik meg, hogy ne legyen több ilyen probléma... ez csak a primitív embereknek egy csont, amit rághatnak, egy a millió közül, ráadásul ez is olyan volt, amire totálisan nem volt reális esély... mint ahogy vannak olyan politikusok, akik direkt hlyeségeket beszélnek hlyéknek, mert az emberek java primitív... aktuális érzelmeik vezérlik, stbstb.... halálbüntetés, migránsok, soros, mindenki ellenünk van, egyebek...)

2018. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva történt. Nagyon megbántott, utána cinikusan a képembe mosolygott. Elátkoztam magamban, hogy bárcsak pusztulnál el. Pár hónapra rá agydaganatban meghalt két kisgyereket maga után hagyva. Hát nagyon nem könnyebbültem meg, sőt megijedtem saját magamtól. Mélyen gyűlöltem pedig.
2018. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amikor a rákos nagymamám több hónap szenvedés után elhunyt.
2018. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen a hozzátartozókat sajnálnám, de őt magát nem.
2018. ápr. 11. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed ezt kérdezö?
2018. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valaki olyan koholt vádakkal illetett, már lassan 3 éve, hogy azóta sem térek napirendre. Nem mondom, hogy örülnék, de valahogy mégis igazságszolgáltatásnak érezném az égiek felől.
2018. ápr. 11. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!