Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy merő görcs vagyok, hogy...

Egy merő görcs vagyok, hogy lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Mindig feszült vagyok,ideges ha társaságban vagyok,ha egy számomra nem túl közeli emberrel kell beszélnem.érzelmileg és idegileg is túltöltöttnek érzem magam


Görcsös merevség jellemző az egész viselkedésemre,hozzáállásomra a dolgokhoz,és hiába próbálkozom,nem jön a változás.


mit lehet ilyenkor csinálni?menjem hipnotizőrhöz,vagy szedáljam le magam gyógyszerekkel hogy lehiggadjak vagy mit tegyek?



2018. ápr. 12. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál egy kicsit
2018. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,akkor jobb,de a főnököm nem hiszem hogy örülne neki :D
2018. ápr. 12. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy azok az emberek is ugyan olyan büdöset szarnak, mint te, vagy én? Miért van benned ekkora megfelelési kényszer? Kinek akarsz bizonyítani? Tudom nem írtad ezeket, de általában kissebbségikomplexus áll az ilyen dolgok mögött. Drogokat meg ne szedj, hidd el, csak rosszabb lenne utána. Családban tapasztaltam mennyire tönkre teszi az embert.
2018. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos, az alkohol se segít.
2018. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az önbizalmadat kellene egy kicsit növelni. Nézd reálisan a dolgokat, hogy senki nem jobb, esetleg csak másabb, mint te. Gondolj egy olyan ismerősödre, aki már birtokolja ezt a tulajdonságot, amit te is szeretnél elérni, képzeld magad a helyébe amikor éles helyzetben vagy, hogy ő vajon hogyan kommunikálna, hogyan mosolyogna, hogyan viselkedne? Megfigyelhetsz más embereket is, ők hogyan csinálják. Nézz önsegítő videókat, tippeket (Tanulom magam a Youtube-on, Bagdy Emőke, Szabó Péter)
2018. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!