Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ilyenkor mit lehet...

Most ilyenkor mit lehet tenni, vagy mégis miért volt ez (kapcsolati problémák)?

Figyelt kérdés

Tehát a volt barátnőmről lenne szó, és rólam.


Szakitottunk 2 éve de valami akkor sem okés.


Azóta nem tudok senkivel összejönni valamiért őt akarom, ő is folyamatosan vissza akar jönni hozzám de nem mondja ki.


Figyelget, a barátnőin keresztül informálódik rólam.


Szeretem viszont valahogy nem megy!


Ha a közelembe kerül csak rövid ideig tudom elviselni és ez forditva is igaz!


Valami szorongás jön rám miatta, de valami nagyon erős!

Pedig vele lennék legszivesebben ő is velem de valami nem stimmel.


Megbeszéljük, hogy hagyjuk egymást mindig normálisan elválunk egymástól MAJD mindig feljön újra hogy találkozunk stb valahogy nem megy...pedig boldog lennék vele azt érzem, de sehogy nem akar menni a dolog viszont mással sem ez miatt.



25f


2018. ápr. 14. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem az ilyen dolgokról: amikor egy pár szakít, meg van az oka/okai, valami nem jó a kapcsolatban egyik félnek, másiknak vagy mindkettőnek. Együtt voltatok x ideig, megszoktátok egymást, együtt töltött idők, stb. Úgy tűnik nálatok nem volt nagy utálkozás, balhés szakítás, nincs bennetek harag, így szerintem természetes, hogy egy megszokott, szeretett ember hiányzik, de közben tudod, hogy nem működött, tehát felesleges lenne megint megpróbálni. Én úgy vagyok vele, hogy ex baráttal/barátnővel összejönni olyan, mind felvenni a szennyest. Egy szakításom után én sem voltam nyitott két évig senkire igazán, aztán mégis csak túl lettem rajta és lett másik párom, akit sokkal jobban szeretek.
2018. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vele voltál, szeretted és még mindig nem tudod elengedni, ahogyan ő sem. Úgy vélem, hogy azért nem lehetsz boldog mással, mert nem találtál olyat, akit előrébb tudnál helyezni, mint őt. Velem is így volt, hogy volt egy lány, aki elég szépen kihasznált, majd nagyon depressziós lettem emiatt, mert erre egy külső személy vezetett rá, akivel azóta lespanoltam. Azóta eltelt 3-4 év és lett egy hatalmas véletlen során egy olyan csodás lány az életemben, akiről tudom, hogy semmi rosszat nem tenne velem és addig lennék vele, ameddig csak tudok! F
2018. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!