Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könnyebben szereznek barátokat...

Könnyebben szereznek barátokat, párt és pusztán figyelmet, azok akik magabiztosak? Az egészséges magabiztosság miben merül ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami magabiztos, és nincsenek is nagyon mellettem emberek (nem, nem vagyok full defektes, se kívül, se belül)

És megjegyezném, hogy nem tettem még fel ilyen kérdést, ha esetleg lenne hasonló... Nézegettem pár ilyen témájút, de egy idő után meguntam...



##önbizalom ##magabiztosság ##egészségesönbizalom
2018. ápr. 14. 15:27
 1/2 anonim válasza:
100%
Mindenképpen könnyebben ismerkedik, akinek van egészséges önbizalma. Miben nyilvánul meg? Elfogadja magát úgy, ahogy van, nem törődik mások véleményével (idegenekre gondolok), nem fél beszélgetést kezdeményezni és véleményt nyilvánítani, pozitív és nyílt személyiség. Nagyjából így tudnám összefoglalni. Ha nincsenek melletted emberek, próbálj többet eljárni otthonról, munkahelyeden beszélgetni, megismerni néhányat.
2018. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, ha az ember azt mutatja amilyen nyilván akkor azok akik olyanok mint ő könnyebben rátalálnak egymásra, ez elég egyértelmű, az a probléma, hogy mivel annyira be vagyunk zsúfolva a városba, iskolába, közösségekbe nyomnak minket, hogy a pár ember kivételével aki az élre tör a többi csak szenved, és passzívan elfogadja
2018. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!