Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék bátrabb és...

Hogyan lehetnék bátrabb és magabiztosabb? Egészséges vagyok fizikailag, de egy szürke nyuszinak érzem magam.18/L

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
a szürke nyuszik aranyosak
2013. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat rajtam egyáltalán nem áll jól ez a szerep :(
2013. ápr. 9. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:
A tudás ad biztonságot. Legyél jó valamiből. Sport, tanulás, játék
2013. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát, ez valahogy úgy van, hogy meg kell mozdulni. és ez kockázatos, mert nem tudod milyen lesz a fogadtatása. és lehet, hogy rossz lesz. és akkor azzal a helyzettel kell valamit csinálni, abban kell tovább mozogni. és addig csavarni, tekerni amíg jó nem lesz.


konkrétabban, pl próbálj megnevettetni másokat.

2013. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Támogató barátok kellenének neked =)

Gondolom Te is egy kicsit félénk lehetsz, így könnyebb lenne másokon keresztül megismerkedni újabbakkal. Nem kell hogy bátor legyél és magabiztos, csak próbálj meg a köszönésen túl jutni pár szóval, ha 1-2 ilyen sikerül már is magabiztosabb leszel =)

2013. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kicsif vagyok félénk.

Vannak barátaim, jól elvagyok velük a suliban, jól érzem magam, de néha tényleg olyan gyáva tudok lenni.

Például egyáltalán nem tudok pasizni, pedig mindenki azt mondja, hogy csak az a bajom.

2013. ápr. 15. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=9SKFwtgUJHs nekem ez sokat szokott dobni a kedvemen meg az önbizalmamon. :)
2013. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!