Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második, többedik szülésnél...

Második, többedik szülésnél hogyan zajlott a korházba menetel? Mit csináltatok a kisebb gyerekekkel, főleg, ha éjszaka volt?

Figyelt kérdés
Ki vigyázott rájuk, míg a kórházban voltál? Bement hozzátok a gyerek látogatóba? Kis korkülönbség esetében érdekel elsősorban.
2010. szept. 13. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

2 éves, 4 hónapos volt a nagy, mikor született a kicsi.

Éjjel kellett mennünk a korházba, így a gyerek reggel arra ébredt, hogy mama van itt.

Bejött a korházba, én is nagyon örültem neki, ő is várta már, hogy megnézze a hugicát.

Nagyon rácsodálkozott.

Hazafelé is várta, hogy jöjjünk, segített apának, és mamának előkészülni.

2010. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem be kellett feküdnöm szülés előtt egy héttel toxikózis miatt. A nagyszülők és a párom felváltva maradtak otthon a 17 hónapos lányommal. Szülés indított volt, addig is anyué voltak otthon a kicsivel és persze addig is felváltva voltak, amíg haza nem értünk. Ha nem fektetnek be és éjjel kellett volna menni, akkor is valamelyik nagyszülőt riasztottuk volna. A lányom nem jött be, egyrészt a Szent Imrében csak kitolni lehet a babát az üveghez, másrészt H1N1 zárlat volt, harmadrészt azt gondolom ,hogy még nagyon pici volt hozzá, hogy bejöjjön. Üvegen keresztül "találkozhattunk" volna, ezt nem is értette volna meg.
2010. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia én nálam még nem zajlott le mint nálad sem, de készülök rá. Szerintem a szülés idöpontja körül, biztosítsd be magad egy nagyival, vagy rokonnal aki ott marad nálatok a helyzetre felkészülve. Szerintem ezt bármilyen fokú rokon szívesen megteszi. A kórházi látogatást kórház válogatja, de ha nem engedik is be közvetlen a kistesót(fertözés veszélye végett)biztoasan egy üveg ablakon keresztül megnézhati a babát ...és azt a pár kórházi napot mindenki kibírja.


Minden jót!

2010. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!