Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire dühös?

Miért vagyok ennyire dühös?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és mostanában minden feldühít, és mindent gyűlölök. Semmiben nincs sikerélményem, semmi nem jön össze, minden kis apróság ami rosszul sülhet el, rosszul sül el. Egyre többet ütöm az asztalt meg a billentyűzetet játék közben, mert soha nem sikerül bennük semmi, ezért már meggyűlöltem a gépemet is. Gyűlölöm a sportokat, mert nem vagyok jó egyikben sem, sima testedzéshez pedig lusta vagyok, amiért magamat is gyűlölöm. Gyűlölöm az önbizalomhiányomat, azt hogy sose volt még barátnőm, hogy kövér vagyok, lusta, és béna. Gyűlölöm hogy rossz a szemem, kicsi pénisszel születtem, bármiféle tehetség nélkül, és ez kezd rajtam kijönni. Semmiben nem vagyok jó, soha nem sikerül semmi, és egyre idegesebb vagyok. Érettségi előtt állok úgy, hogy a tanulás se az erősségem, mert képtelen vagyok koncentrálni, annyira nem érdekel semmi amit meg kéne tanulni, és ez is egy baj: nem érdekel semmi. Nincs olyan hobbim, amit azért csinálok mert szeretem, egyszerűen nincs kedvem semmihez, mert tudom hogy úgyse működne, hiszen az utóbbi 9999 alkalommal se működött. Ezek miatt mostanában nagyon ideges vagyok, a legkisebb dolgon is felidegesítem magam, és ordibálok magammal meg a levegővel. Iskolapszichológusnak lenne értelme?

2018. ápr. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológusnak lenne értelme - mielőbb menj el hozzá és ezt mondd el neki (vagy nyomasd ki és vidd )

"ütöm az asztalt meg a billentyűzetet játék közben,"

-állj le ezzel a szarral!!! érettségire kell koncentrálni - hogyan tovább? mi akarsz lenni?

2018. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"...minden feldühít és mindent gyűlölök...", "Egyre többet ütöm az asztalt meg a billentyűzetet...", "... ordibálok magammal meg a levegővel.". Igen, szerintem, ezekkel a gondokkal, már érdemes pszichológushoz menni.
2018. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem élsz kávén, energiaitalon stb?

A koffeinnek is van ilyen hatása

2018. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, igazából koffeinimmunitásom van, ezért nem iszom egyiket se soha mert fölösleges
2018. ápr. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!