Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzik gáznak magukat?

Miért nem érzik gáznak magukat?

Figyelt kérdés
"édes"anyám és nővérem folyamatos éveken át tartó zaklatása miatt a rendőrségen feljelentést tettem, akik igen is foglalkoznak az üggyel, mert volt megfelelő mennyiségű bizonyítékom ellenük. De ők úgy tesznek mintha fikarcnyit se érdekelné őket. Hol ott én égnék a helyükbe szégyenemben, hogy bírósági ügyre kerül a dolog.
2018. ápr. 16. 02:49
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Miért érezném gáznak anyámat és testvéremet feljelenteni?
2018. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Nem tudom, mert azért, ha a rendőrség komolyan veszi, akkor "valami van". Egyébként meg, sok "erdekes" dolog megesik egyes családokban és nem mindig nő a "kárvallott".
2018. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én érezzem magam gáznak, hogy miattuk gyógyszereken kell élnem? Sose szólok hozzájuk, ők meg folyamatosan belém kötnek. Itt én vagyok a sértett... És komolyan is vették az ügyemet! Azt mondták elegendő bizonyíték hogy orvoshoz kell járnom miattuk...

Én legyek a szar hogy miattuk megbetegedtem... DE OK

2018. ápr. 17. 03:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első ha téged kirabolnának örülnél neki és megdicsérnéd a szüleid, testvéreid?
2018. ápr. 17. 03:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem a kérdésre kaptam választ.
2018. ápr. 17. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!