Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csendes, visszahúzódó emberek!...

Csendes, visszahúzódó emberek! Titeket nem szoktak sokszor hülyének nézni?

Figyelt kérdés
Velem gyakran előfordul, hogy úgy beszél velem valaki, mintha értelmi fogyatékos vagy csak szimplán hülye lennék, mert nem beszélek sokat és emiatt egyből ezt feltételezik rólam. Veletek is szokott ilyen történni? Ti hogy kezelitek?
2018. ápr. 16. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Előfordul, a legtöbb ember nagyon bolond sajnos, nem lehet velük mi csinálni.
2018. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

ismerős szitu..


csak annyit szoktam, hogy kérdezek tőle vmit a szakmájából, majd meg is válaszolom mikor meguntam a csendet...


:P

2018. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SOkszor, rengetegszer van ilyen nálam is. Volt, hogy küzdöttem, nem érte meg. Volt, hogy ráhagytam. Ez némileg megnyugtatottm, amikor láttam pár év után görbe háttal, más által is hülyének nézve azt, aki addig b×gatott:):). Hidd el: működik a bumeráng effektus a világban.
2018. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, pedig én sem vagyok túl beszédes. Szerintem, kérdezz rá ilyenkor: "Miért beszélsz ilyen furcsán, értelmi fogyatékos vagy?" Talán erteni fognak belőle.
2018. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szemüveges vagy?
2018. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2:

:) pl. mit kérdezel?

2018. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!