Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszahúzodó vagyok és szeretn...

Visszahúzodó vagyok és szeretnék megváltozni. Ha mondjuk a suliban vagyok olyan társaságában akivel nem vagyok annyira jóban akkor nem tudok olyan jól beszélgetni mert mindig izgulok hogy ne mondjak olyat ami miatt hülyének néznek! Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék közvetlenebb lenni de nem tudom hogyan.

2016. dec. 19. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj összpontosítani arra, hogy nem érdekel téged a véleményük. Legalábbis nem az ő véleményük szerint élsz. Nem tudom mennyire érthető. Nekem ez segített, elkezdtem úgy élni, hogy nem érdekel mások hogyan gondolkodnak rólam.
2016. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is elég visszahúzódó voltam, mostanra valamelyest jobb. Nekem az segített sokat, hogy külön-külön is viszonylag sokat beszélgettem a társaságban lévő emberekkel, így ha csoportos beszélgetésre került sor jobban éreztem magam, nem izgultam. Továbbá rájöttem arra, hogy én is mindig vártam mikor tudnék valami értelmeset hozzászólni és ezzel csak azt értem el, hogy furán néztek rám, amiért olyan csendes voltam. Nem kell rágörcsölni, ne feszengj, csak légy önmagad. Drukkolok, hajrá!
2016. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! ☺
2016. dec. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!