Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti szemetekben mitől rossz...

A ti szemetekben mitől rossz ember valaki?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 22:08
1 2
 1/15 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Attól ha olyat csinál ami nekem rossz
2018. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
Hazudik, kétszínű, abból nyer energiát hogy másokat bánt.
2018. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokféle rossz dolgot tehet egy ember, és rossz tulajdonságai is lehetnek, de számomra akkor "rossz" valaki, ha a világnézetéből és cselekedeteiből hiányzik az empátia.
2018. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem értékeli a másik embert.
2018. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha a gyengébbeket használja saját céljaira.
2018. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, ha teljesen átadja magát a gonoszságnak, és nem tesz ellene, mert nem is akar, azt élvezi, ha a másik szenved. Aki a kínban és a fájdalom láttán leli örömét, aki tudatosan sért és aláz meg mindenfajta megbánás és erkölcsi korlát nélkül.
2018. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Csak a saját érdekeit nézi,másokon átgázolva.Élvezi ha kárt ,fájdalmat ,veszteséget okoz.Lenéz mindenkit akitől nem remél hasznot.Agresszíven akar minden konfliktust megoldani,kompromisszumra képtelen ,azt gondolja neki mindig igaza van,és rajta kívül mindenki hülye.
2018. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmitől, számomra nincs rossz ember.

Értelmetlen a kategória, minden emberre szükség van a világ zavartalan működéséhez. Ha rossz nincs, a jó sem értelmezhető (lásd Ember tragédiája).

2018. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Az emberek nem jók vagy rosszak, csak eltérnek egymástól.


Ami nekem nehézséget okozott, hogy dolgom volt egy durván nárcisztikus személyiségzavaros emberrel. Sajnos sérültem is, de már túl vagyok rajta és kialakult a védettség.

De ha időben észreveszem, akkor hamar lelépek és nics semmi.


Na klasszikus értelemben az ilyenekre lehet azt mondani, hogy ő "rossz". De végülis a minősítgetésbe tolt energiát inkább használjuk a magunk építésére.

2018. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki része a világnak és az emberi társadalomnak de nem érzi/hiszi magát annak.
2018. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!