Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki külföldre...

Van itt olyan, aki külföldre ment ki, hogy új életet kezdjen? Sikerült hátra hagyni a múltat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy bizonyos események történtek, ami miatt muszáj volt "elmenekülnie". Mert nem tudott a problémáival, töbkrement emberi kapcsolataival megbirkózni pl.

2018. ápr. 19. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sikerült, de már jóforrmán az egész családom itt volt, mikor kijöttem.

De ez még a renszerváltás előtt volt.

Akkoriban jobb szemmel nézték a "menekülteket", mint ma.

Nem hagytam otthon csak egy szomorú gyászesetet, semmi mást.

És el tudtam végezni egy jó egyetemet, úgyhogy olyan munkám van, amit nagyon szeretek, és jól meg is fizetik.

2018. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A rokonok állandóan cs.sztettek midnenért. Az egész család szerint egy életképtelen kis hülye voltam. Mindenbe beleszóltak, kontrolláltak és keresztbe húzták a számításaimat.

Érzelmi zsarnok a legtöbbjük, és kétszínűek.


26 évesen összejöttem a - már külföldön élő - barátommal (erről is ment a susmus, biztosan átvág, kihasznál, stb.), fél év után kiköltöztem hozzá.


1,5 éve, és egyáltalán nem bántam meg, sokkal boldogabb vagyok, kiegyensúlyozott, vidám és felzabadult.

A családommal is sokat javult a kapcsolat, mert nem tudnak irányítani.

2018. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!