Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi, hogy egyszerűen...

Más is érzi, hogy egyszerűen nem jut ötről a hatra az életben?

Figyelt kérdés
Tanult, dolgozik, de mindig van valami baj. Váratlan kiadás, betegség, minden elromlik, vagy meghal valaki. Hiába szakad meg az ember, egy nyaralást nem tud összehozni, vagy megvenni egy nem túl nagy dolgot, amit 2 éve szeretne.

2018. febr. 1. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2018. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is ezt érzem. Két éve próbálok összerakni valami kis vésztartalékot. Tavalyi évben elvitte az autó szervizköltsége, egy új szemüveg, mert a régi konkrétan ülő helyzetemben leesett a fejemről és összetört. Továbbá a 14 éve vásárolt már akkor használt laptopom is elfüstölt, a közös költséget megnyomták +25ezerrel homlokzatfelújítás címén. A kutyámnak az állatorvos is egy vagyon volt, meg kellett műteni. Kb. egy hónapja bekrepált a hűtő, most pedig a bojler szarakodik. Itt állok hó végén, van 1200 forintom, és fogalmam sincs miből vegyek új hűtőt.
2018. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem! én egyről kettőre nem jutok! az egészen más:)
2018. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Jó neked. Én nulláról az egyre nem jutok.
2018. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
én módosítok: nulláról mínusz egyre jutok
2018. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
25%
jelen! üdv a vad kapitalista országban ahol rabszolga vagy.....
2018. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Sajna ezzel a dologgal sok ember küzd.

Az ember elkezd spórolni valamire, pl nyaralás vagy egy új tévé, és tuti, hogy közbejön valami: bedöglik az autó, elromlik a mosógép, beázás....

Én is tervezgetem már lassan 1 éve, hogy beruházok egy új tévére, erre bekrepált az autó, már harmadjára van szervízben :D de már csak röhögök, sejtettem, hogy nem jön össze egyhamar egy ilyen nagyszabású terv, hogy bemegyek a Media M-ba és veszek egy tévét (nem hitelre).

2018. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése. Mi 6 évet vártunk a kislányunkra. Rossz volt, de most, hogy itt van, kit érdekel? Elhappolták előlünk a kinézett házunkat, az utolsó utáni pillanatban, úgy, hogy 3 héten belül el kellett jönni az előző helyről, és én félidős terhes voltam. Sokkal jobbat találtunk helyette. :) Amint beköltöztünk, felrobbant a bojler... De nem volt egyikőnk sem épp a fürdőben, a baba még a hasamban, így ő nem ijedt meg, és most pár évig tuti nem kell, h emiatt fájjon a fejünk. :)

Az elmúlt évünket lehetne a legrosszabb és a legjobb évnek is nevezni. Miénk a döntés, és mi a legjobbként tekintünk rá. :)

2018. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Jelen. Ha a csődtömegséget jellemezni lehetne, a nevem szerepelne mintapéldaként mellette.
2018. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
#9 vagyok. Ahogy rányomtam az Enterre, kiesett a helyéről gomb és elszállt a net is vele egy időben. Ennyi, mondtam. :D
2018. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!