Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt kinek mikor van az a...

Itt kinek mikor van az a pont, amikor?

Figyelt kérdés
Átmegy privátba a beszélgetés.

2018. ápr. 19. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki akar valamit, akkor alapból ott ír, nem spameli a kérdést.
2018. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam privátot kezdeményezni, sajnos van, hogy offolok, és a kérdés alatt fűzök megjegyzést egy másik válaszra.

Reagálok ha nekem írnak (persze nem mindre). Hogy másnak mikor jön el a pont, hogy úgy érzi írnia kell üzenetet, nem tudom, volt aki érdekeset kérdezett a válaszommal kapcsolatban, de volt aki csak ismerkedni akart, és olyan is, aki ugyanazt leírta privátban, amit a kérdés alá válaszban.

2018. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha dumcsizni szeretnék az illetővel, vagy valami nyomdafestéket nem tűrőt írok neki. :)
2018. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma nekem akkor volt, amikor leírta a kérdező, hogy privátban leírja a miértet. Egyébként akkor szoktam, amikor nem akarom a kérdést teleszemetelni.

Ha egy kérdésem alá válaszolnak, majd ugyanazt megkapom privátban is, csak a kérdés alá szoktam válaszolni, ha kell.

Egyébként jó ideig az ismerkedéshez kapcsolódó kérdéseknél bárkire ráírtam ismerkedési szándékkal. Manapság már nem írok és nem válaszolok az ilyen jellegű üzenetekre (most ketten várják a válaszom, hiába), csak kivételes esetekben. Elkezdeni sincs kedvem, mert tudom mi a vége, még a kivételes eseteknek is: semmi. Pár mondat, vagy még annyi sem.

2018. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát, egy átlagos nem szexuális jellegű kérdésnél "valaki" privátban letibancozott...(?)

-Írtam neki, hogy nem nem vagyok-e ősi mesterséget űző egyén....


Van, hogy a negatívumot egyszetűen csak hagyom....


Aki meg kérdez normális stílusban az megérdemli a választ.

2018. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak szerencsétlenek írogatnak, akiknek fáj az igazság, amire a másokat hibáztató, mártírkodó, önsajnáltató kérdése alatt világítok rá.
2018. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!