Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni azt, hogy...

Honnan lehet tudni azt, hogy valakinek mi az igazi arca?

Figyelt kérdés

Hogy lehet erre rájönni?

Van valaki aki sokszor velejéig gonosz, sokszor meg kedves de ezt lehet azért csinálja hogy előnyöket szerezzen magának.

Vagy a gonosz dolgait azért csinálja mert mentálusan beteg?

Nem jövök rá. Össze vagyok zavarodva, hol dühöt, hol sajnálatot, hol távolságtartást, hol pislákoló szeretet (még...) érzek iránta.

Hogy "ugraszthatom ki a nyulat a bokorból", hogy az igazi személyiségére rájöjjek?

@

A vele való jövőbeni kapcsolatom miatt ezt tudnom kell...


2018. ápr. 20. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok időt kell vele tölteni, egy idő után úgyis előjön mindenkinek az igazi énje.
2018. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megfigyeltem, hogy a mai lányoknak sűrűn van hangulatingadozása feltünési viszketegséggel társulva. Ha van szemed és eszed látod az igazi arcát, de lehet azóta így él, hogy nincs neki.

20

2018. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nah, a farkas beöltözhetett nagyinak. :)

Szerintem, a bizalom kiépìtésèhez idő kell, de ne mutass felé bizalmatlanságot.

Azt, hogy milyennek láttod, nagyban befolyásolja, hogy te hogyan viselkedsz vele. Ha te normális vagy vele, akkor ő is az lesz veled. Környezetünk visszatükrözi, hogy milyenek is vagyunk valójában.

Hangulatingadozásai mindenkinek vannak, nem kell a lányokhoz szaladni.

2018. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a bizalom rég elveszett. Az hogy "normálisan viselkedik" néhány óráig müxik. Pontosabban addig fogy el a türelem kölcsönösen az udvariaskodástól...

Annyi rosszindulat, hazugság volt már részéről...

Mindennel visszaél és mások ellen fordít.

Tudom én sem vagyok tökéletes de már belefáradtam

2018. ápr. 20. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ìrhatnàl példákat a hazugságaira, úgy jobban lehetne látni, hogy milyen emberről van szó.
2018. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amit kérdez még az is az

Tetteit sorolhatnám.

Leárulótzta a lányát, aki egyszer szemére vetette hogy álszent, erre megverette a fiatalabbik bátyjával, azt ráuszította.

Próbálja elrontani mások örömét, szeret fájdalmat okozni.

Manipulátor.

2018. ápr. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!