Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is éreztetek így? Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek így? Ez normális?

Figyelt kérdés
Két hete találkozgatok egy fiuval de eddig nem mertem leirni, mert féltem hogy hülyének néz valaki. Szóval amikor vele vagyok olyan fura mintha álmodnám az egészet és nagyon jó vele és amikor elbúcsúzunk utána folyton csak mosolygok és boldog vagyok viszont annyira szoktam izgulni mikor vele vagyok hogy nem tudok rendesen figyelni :) kérlek csak renes válaszokat adjatok? Iyet mégy sosem éreztem

2015. szept. 1. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. :) Ez a szerelmem... :)
2015. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, szerelemnek hívják. ;)
2015. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelem, szerelem, két hét alatt mi? :) Ti sem hiszitek el......ez csak annak az előjele.
2015. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet 2 hét alatt szerelmesnek lenni. :) Legalábbis főleg tinikorban szokott jellemző lenni, hogy vannak gyors "fellángolások", gyorsan beleszeretnek a másikba.:)
2015. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És gyorsan ki is szeretnek belőle..
2015. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.:)

Én is pikk-pakk beleszerettem a barátomba, és az a nagy szerelem máig, 2 évvel később is ugyanúgy tart még.:)

2015. szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hormonok... :-)

Ha nem bírsz figyelni arra, amit mond, akkor tapaszd be a száját a sajátoddal! Hidd el, elmúlik álomszerűnek lenni, a hormonjain meg tűzijátékot fognak játszani. :D

2015. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!