Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Éreztetek már így? Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? Ez normális?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok még soha sem volt barátom, nem csókolóztam stb.. A korombeli lányoknak már mind van vagy volt.. A baráti körömbe is mindenki vagy kapcsolatban van, vagy már voltak legalább egyszer..

De sokszor érzem úgy, hogy én valamiért nem is akarok.. Ha valaki rám ír elhajtom.. Nem vagyok nyitott az ismerkedésre.. Ha valaki tetszik nekem az oké, de ha már esetleg komolyabbra fordulna a dolog megváltoznak az érzéseim.. Olyankor úgy érzem, hogy nem akarok kapcsolatot. A családi körbe is mindenki rögtön azzal kezdi a beszélgetést, hogy van e barátom.. Miért érzek így? Persze most biztos sokan azt fogjátok írni, hogy jajj még "kicsi" vagyok majd eljön annak is az ideje, ráérsz még stb.. De azért na.. Persze ez biztos megfog majd valamikor változni, de nem akarom, hogy még 20 évesen is ebbe a helyzetbe legyek mint most.. Vélemény?


2016. jún. 16. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Ez jóóó :D.. Nem tudom, de jó lenne tudni :O.. Velem az a baj, hogy nem találok soha olyan színes egyéniséget, aki ne nyűgözne le :O.. Szerintem csak nem találtad meg még a megfelelő embert és nem akarsz minden jöt-mentel összejönni nem? :3

17F

2016. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

van egy barátnőm, aki 18 és sose csókolózott meg semmi. nem vagy elkésve egyáltalán. semmiről se maradtál le.

én is 18 vagyok, nem volt még párkapcsolatom. :D nem maradtál le semmiről.

2016. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is 16 eves vagyok es ugyan ez ... Ne erezd magad eosszul :)

Nekem mondjuk most van egy fiu aki nagyon szeret engem de en azon gondolkoztam hogy elkuldom mert nem erzek semmit :/ eszre is vette rajtam a dolgot ... Azt mondtam hogy csak faradt vagyok ... Kozbe meg nagyon felek a kapcsolattol... Szerintem akkor fogj bele barmibe ha biztos vagy benne :)

2016. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. De lehet, hogy az a baj hogy nem találtam még hozzám valót :D
2016. jún. 16. 23:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. jún. 16. 23:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes ha valaki rám ír (persze fiúra gondolok) akkor rögtön azt gondolom: "jajj ne nincs kedvem hozzád.." És elhajtom azzal a szöveggel, hogy "bocsi van valakim" (közbe pedig nincs is :D)
2016. jún. 16. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy még felkészülve egy kapcsolatra. Nem feltétlen korfüggő, ez egyéniségfüggő. Sokkal inkább legyél ilyen, minthogy már a sokadik 2 hónapig tartó kapcsolatodon legyél túl. :D Az annyira tipikus... Neked legalább van tartásod, nem kötelező ugyanazt csinálnod, amit a többieknek. :) Én pont más kategória vagyok, mivel 15 múltam egy hónappal amikor az első kapcsolatom kezdődött, majdnem 2,5 évig tartott, most van a második kb. fél éve. De ismerek olyanokat, akiknek később lett barátja/barátnője, nincs velük semmi gond, csak később érők. Nem gondolnám, hogy 20 évesen is ebben a helyzetben leszel. 17/L
2016. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!