Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális? 20L

Szerintetek ez normális? 20L

Figyelt kérdés

Egy pasiról van szó (40),akivel beszelni szandekoztam,ezt fb-on közöltem vele,errefel ő nem volt hajlandó meghallgatni,ehelyett letiltott.Mai napig nem oldott fel,azonban csinált magának pár hete egy másik profilt,ezzel nem jelölt be.Szerintetek normális ez a fazon,h ilyet csinál??Esetleg nyomoz utánam?

UI:Ahonnan ismerem ezt a fazont,onnan mondták páran,hogy hiányol,amióta nem járok oda.


2018. ápr. 21. 20:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

én is letiltanálak ha esélytelen vagyok hozzád...ne kínlódjak már jóval jobb de elérhetetlenért..


nem ez az?

2018. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#4 nem az a nem normális ha nem akar beszélni,hanem az ahogyan viselkedik
2018. ápr. 21. 21:09
 13/31 A kérdező kommentje:

akkor most "leskelődő" üzemmódba lépett,hogy letiltott kb fél éve és most pár hete új profilja van?

mitől lehet ennyire reményvesztett ez a fazon?

2018. ápr. 21. 21:12
 14/31 A kérdező kommentje:
az a fura utolsó,h tudja jól h a korombeliek nem jönnek be csak a kb. 10évvel idősebbek
2018. ápr. 21. 21:13
 15/31 anonim ***** válasza:

Pedig ok nélkül nem szokás tiltani. Én is csak arra tudok gondolni hogy udvarolni akartál neki, vagy számára hülyeségekről beszélni, és egyikhez sem volt kedve. Vagy mégis van valakije, aki betegesen féltékeny, ezért inkább letilt minthogy balhé legyen.

Vagy csak valamiért ki nem állhat.

2018. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Ő valamikor közeledett hozzád, te elhajtottad, ő vette a lapot, és nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel. Mivel csak mint nő érdekelted, nem mint ember vagy barát, így nem kíváncsi már a mondandódra, ezért elejét vette a dolognak. Felnőtt ember, a reakciója teljesen racionális.
2018. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem nyomoz utánad, igazából te leskelődsz a profilja után, meg vergődsz a letiltás miatt. Ebben a sztoriban te vagy a fura, ő csak nem kíváncsi rád.
2018. ápr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Jól írja az utolsó!

Te vagy az aki beteges módon nyomulsz egy pasira, aki csak így tudott megszabadulni tőled, hogy letiltott.

Legközelebb már lehet, hogy rendőrt hív ha továbbra is zaklatod!

2018. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
#16 akkor elvileg az is valószínűsíthető ebből,hogy szerelmes volt?És mert nem foglalkoztam vele,ezért sértődött meg?
2018. ápr. 22. 15:10
 20/31 anonim ***** válasza:
Inkább meg akart dugni, de amúgy lehet, ja.
2018. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!