Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi zavar a legjobban,...

Titeket mi zavar a legjobban, ha cseteltek valakivel?

Figyelt kérdés
Ha meg se nézi az üzeneteteket, ha megnézi az üzeneteteket, ha válaszol is, de egy tök másik témára vagy pedig el is hülyéskedi, ha egy komoly témáról lenne szó?

2018. ápr. 22. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha elküldöm és egybőlmegnézi, de ba**ik visszaírni 2 óra múlva is, aztán másnap valami hülye indokkal próbálja magát kimenteni.:-))
2018. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Amikor valami számomra fontos témáról beszélünk és egy "ja"-val lerendezi. A másik amikor látja de nem válaszol.
2018. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem csoportos ablakban zavar, ha mások számára érdektelen túl személyes témákról beszélgetnek páran, ami a többieknek nem feltétlenül érdekes, az ilyenekből vagy kiszállok, vagy némítom, ha egyébként szokott lenni számomra hasznos információ is.

Privát csetben a hülyeségek megosztása zavar, ez a "küldd tovább x embernek... stb." és társai. Ránézek, aztán ignorálom, nem reagálok rá.

2018. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Csetelés közben az zavar a legjobban, hogy csetelek.
2018. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Engem az zavar,hogy tobben azt csinaljak,mikozben "parbeszedet" folytatunk!beszelgetunk! valamirol,majd eltunik nem reagal tovabb!

mint kiderut,mert o eppen nekiallt enni vagy mosogatni...vagy kiment az erkelyre dohanyozni.

De konyorgom!hat van az ilyennek esze??????

Se szo se beszed csak ugy eltunik,mert neki jobb dolga akadt!

2018. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, amikor én próbálnám fenntartani a beszélgetést, kérdezni tőle, ő meg véletlenül sem kérdezne vissza, hanem mindenre visszaírja, hogy:

"Igen"

"Nem"

"Oké"

":)"

Én tudom, hogy vannak, akiknek nehezen megy a beszélgetés és megértem, nekem sem megy könnyen, de legalább egy minimális törekvés lehetne bennük, hogy javítsanak a kommunikációs képességeiken. Így csak az az érzésem, hogy magasról lexar vagy valami sokkal érdekesebbet és fontosabbat csinál, miközben velem csetel, de azért visszaír, hogy ne tűnjön parasznak.


A másik, amikor próbálnék megbeszélni valami fontosat valakivel, pl. hogy hol találkozzunk, mikor ér ide a busza, elmenjünk-e x helyre egy óra múlva, ő meg elolvassa, de baxik válaszolni. Vagy visszaírja, hogy "mindjárt megnézem a menetrendet", én meg mint a hülye várom, hogy írja, hogy x időpontban ér ide, de valójában leszarja és két hétig nem ír nekem.

2018. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Örülök a lepontozásnak, mert ez bizonyíték, hogy nem értettétek momdandómat.

A csetelés nem beszélgetés.

Ha valaki, akárki beszélgetés alatt se szó, se beszéd ott hagyna és órák, esetleg napok múlva jelentkezne esetleges válaszával, akkor másodjára már nem fordulna elő.

Cseteljetek csak és várva-várjátok, a másik mikor tart annyira, hogy válaszol is.

2018. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!