Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki beszél hozzám nem...

Ha valaki beszél hozzám nem tudok a szemébe nézni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt nagyon rég már észrevettem magamon ,hogy ha beszélek valakivel akkor nem vagyok képes 2 másodpercnél többet a szemébe nézni. Mindig a másik száját figyelem a beszélgetés közben. Ez párkapcsolatban sem volt máshogy sőt pár ex barátnőm szóvá is tette ,hogy nem nézek a szemébe. Mi lehet ennek az oka vagy a háttere?


2018. ápr. 22. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mindig a másik száját figyelem a beszélgetés közben."


Szájról olvasol.

2018. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Autizmus?
2018. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még csak rá sem nézek arra, aki hozzám beszél, ill. beszélek hozzá, de miért is tenném, hisz így is tökéletesen halljuk egymás. Nem tudom, mi az oka, de nem is érdekel. A megoldás nem az, hogy a hátterét keresed, hanem az, hogy nem törődsz vele.
2018. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig a másik száját nézem beszélgetés közben :D

egyik barátnőm egy idő után azt hitte leszbikus vagyok, hogy mindig a száját nézem én meg igy mi a pitsa szájról olvasásról még nem hallottál? :D

2018. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos voltam benne, hogy az első 3 válaszban benne lesz az autizmus...

Amúgy lehet szorongás miatt is. Vagy esetleg nincs baj a hallásoddal?

2018. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy gond lenne a hallásommal. Viszont valóban szorongó vagyok
2018. ápr. 22. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!