Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki hosszú ideje munkanélküli,...

Aki hosszú ideje munkanélküli, az mit csinál és mi az oka?

Figyelt kérdés
És a tervek?
2018. ápr. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Egyetemen tanulok. Mellette jó pár helyre beadtam az önéletrajzom, hogy mennék gyakornokként dolgozni. A legtöbb helyről semmiféle visszajelzést nem kaptam, a többi helyről elutasítást. Egy OKJ-s szakmám már van.

Tervek? Nincs gyomrom ilyen cégekhez diploma után sem menni, szóval go külföld. Dolgozik pár ismerősöm olyan cégeknél külföldön, amilyenekhez itthon jelentkeztem. Kíváncsiságból szóltam nekik, hogy kérdezzék meg, érdeklem e őket. A válasz igen.

2018. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
A cipőmet a mennyezetre ragasztottam és a földön fekve, fejemet fogva óbégatok.
2018. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az oka hogy semmiben nem vagyok jó, még nagyon gyárba se mert nincs jó kézügyességem ráadásul antiszoc is vagyok. Jártam egy munkaügyi központos kepzesre el is végeztem de ezzel se nagyon lehet melót talalni. Legalabb fel evre megoldodott a helyzetem de most mar megint szar mindig itthon vagyok csak. Vagy elmegyek egy másik tanfolyamra mert kettott lehet elvégezni vagy megpróbálok valami gyárban melózni nincs mas lehetőség.
2018. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármit ami jól esik.
2018. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Elütöm az időt ezzel-azzal, néha segítek itthon és néha egy régi jó barátommal szoktunk együtt este sétálni. Bár az utóbbi hetekben nem tudunk sétálni, mert műtétje volt pár hete, de már egyre jobban van. Túl nehéz elhelyezkedni, külföldre pedig nincs nagyon lehetőségem elutazni és nem is akarok. Meg az említett régi jó barátom is abban a városban él ahol én, nem bírnám csak úgy itt hagyni. Nem csak a műtétje miatt, hanem alapból se. Tervem egyelőre nincs, én legtöbbször a jelenben tudok élni, majd lesz ami lesz.
2018. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!