Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tartozásom van az OTP felé....

Scorpus kérdése:

Tartozásom van az OTP felé. Sokak szerint gyanús az összeg amit vissza kell fizetnem, még akkor is ha azt is figyelembe vesszük hogy nem tudtam fizetni (munkanélküli voltam. ) elég hosszú ideig. Milyen tartalmú levelet küldjek nekik?

Figyelt kérdés
Azt javasolták hogy kérjek valami részletezést arról hogy mi terhelte a tartozásomat és milyen kamatokat számoltak fel. Milyen levelet fogalmazzak meg ehhez, van erre valami formanyomtatvány? Ha nincs akkor mi legyen a levélben mindenképpen?

2016. ápr. 25. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még a banknak tartozol, vagy már a faktoringnak? Becsattogsz a bankba, és megkérdezed az ügyintézőt az a legegyszerűbb.
2016. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért gyanús az összeg, amit vissza kell fizetni? Kik szerint gyanús?

A bank elszámol veled fillérre arról, amivel tartozol, ha valamivel nem értesz egyet, akkor meg kell reklamálni. Nekem volt már olyan, hogy elszámoltak egy kezelési költséget egyik hónapban, kb. 4200 forint volt. Egyből megreklamáltam telefonon, és pár nap múlva vissza is kaptam a pénzt. Ez is OTP volt. Szóval ha valamit ők toltak el, egy telefont megeresztesz, újraszámolják, és visszaadják, ami jár. Írhatsz is persze, írd bele részletesen, hogy itt és itt van elszámolva az ügylet, ennyi és ennyivel lett több pénz levonva, kéred, hogy írják jóvá.

Azzal viszont, hogy "gyanús", nem tudnak mit kezdeni. Konkrét számítással menj oda hozzájuk, az működni fog.

2016. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!