Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ez az ember?

Milyen ez az ember?

Figyelt kérdés

Szóval van egy diák, akinek beadványokat kellene csinálnia, de mivel lusta, ezért rá se bagózik. Azután meg másoktól kéri, hogy csinálják meg helyette. Ráadásul előadásokra sem jár, és így akarja elvégezni az egyetemet. Szerintem ez felháborító (van még több is amivel kihúzta nálam a gyufát, de a lényeg, hogy hanyag, és nemtörődömsemmivel elvet vallja). Milyen melléknevet, jellemzőt lehetne erre az emberre használni?


Nekem a pofátlan jutott eszembe, habár ez elég sértő. Tudtok valamit "ajánlani"?


2018. ápr. 23. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom, hogy milyen egy olyan ember, akinek muszáj valamilyen jelzővel illetni másokat.
2018. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leszarom tablettát tudom ajánlani. Mit fáj az ilyen neked, drágább lesz a kenyér?

Inkább azon gondolkozz el, miért van ennyi marha, aki meg is csinálja neki. Meg még több olyan, aki nem a saját életével és előrejutásával foglalkozik, hanem mások életével...

2018. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerül így elvégeznie az egyetemet, akkor okos, ha nem, akkor hülye. :D
2018. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lusta, érdektelen, unott.

Nincs a viselkedésében semmi pofátlanság. Ha nem érdekli és mások megcsinálják helyette, akkor jól csinálja. Az előadások nagy részére én sem járok be, mert teljesen felesleges.

2018. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan, amilyen az emberek nagy többsége.... önző, egoista, gondolom ez nem tetszik neked......


Rád egyébként a "sértődékeny, aki mindenbe beleüti az orrát", és a "hisztis, aki mindenből ügyet csinál, és kibeszéli a hátuk mögött" jelzők ideálisak.....

2018. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!