Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bírjátok el ti a...

Hogyan bírjátok el ti a visítást könnyedén?

Figyelt kérdés
Ugye sajnos sok hátránya van ha az ember több emberrel él együtt :D Ilyen a visítás is. Húgom imád visítozni minden kis idiótaságért, napi szinten történik, egy nap kb 10-szer. Konkrétan olyan mint az új évi malac, ha szegényt éppen levágnák, úgy visít, fülsüketítő decibelen több 10-20 perceken át. Ez ugye kivédhető zenehallgatással fejhallgatóval egy ideig de az a baj, hogy sokszor nyugalmat akarok, zene nélküli legalább egy kis csöndet az egész napos iskolai zajongások után, és erre nincs lehetőségem. Hiába vagyok 2 szinttel feljebb csukott ajtóval, olyan hangosan nyüszít, mint ha itt lenne mellettem. Szomszédok is folyton átszólnak, hogy nem bírják már, a falakon is áthallatszik, olyan mintha folyton nyúznánk, szóval elképzelhetitek milyen idegesítő lehet xd Van valamilyen hangszigetelő megoldás, ha az ajtómat nem lehet teljesen becsukni, mert az internetkábel rajta keresztül jön be a szobámba? És hogy ne kelljen folyton zenét hallgatnom, mert egy idő után már nem jó xd

2018. ápr. 23. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:

De miért visít ennyit?

Verik a szüleitek?

Vagy fogyatékos szegény?


Az okot kellene megszüntetni, és akkor a tünet is eltűnik.

2018. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elkényeztetett, ennyi. Mindenért visít, tudjátok, mint akik csicskáztatják a szüleit ezzel és akinek semmi sem tetszik, ezért visítoik.
2018. ápr. 23. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor a szüleiddel kellene megbeszélni ezt a dolgot.

Nekem ha gyerekem lesz, és elkezd visítozni, odaállok elég és elkezdek neki max. hangerővel baromi hamisan énekelni...

Meglátjuk meddig bírja majd.

2018. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szomszédokkal írass egy petíciót arról, hogy kussoljon el. Ha sokakat zavar akkor csak kezdenek a szüleid vele valamit.

Tudod ki viselné ezt el...

2018. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ha több évig elviselték meg én is akkor nem hinném, hogy ne csináltak volna valamit az üggyel kapcsolatba. Ez az egyetlen baj, hogy több év alatt sikertelen volt elviselnem. És már lehetetlen erről lenevelni a gyereket, értelmi szinten egy kisgyerek szintjén van de most lép be a kamaszkorba. És anyával szeretnek szinkronban veszekedni, ami anyám ordítását is belevonzza.....
2018. ápr. 23. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyádnak más taktikát kellene választania. Ha ordít a gyerekkel és az vissza üvölt, akkor már ott minden veszve van.
2018. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Velem is folyton üvöltött gyerekkoromba szóval :D én most vagy 18
2018. ápr. 23. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól fel kell pofozni, hogy legyen oka visítani
2018. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad már megkérni, hogy ne csinálja? Az emberek meglepően normálisan reagálnak, ha normálisan megkérik valamire őket.
2018. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen de ez már neki alapból jön, hogy visít, olyan mintha az lenne, hogy lélegzik xd
2018. ápr. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!