Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely váltás miért nem...

Munkahely váltás miért nem megy olyan könnyedén, te is hezítáltál mikor váltottál?

Figyelt kérdés

Közmunkás vagyok már egy éve őszintén szakmával és érettségivel a kezemben. Annyira elkényelmesedtem benne, hogy helyben van és hamarabb otthon vagyok 1-órával mintha a városba kelene buszóznom nem látok testvíreket, egész nap.. stb, igaz 2-2,5x annyi a fizú a városba, mint itt, mint közmunkán.


Kicsit meg is elégeltem ezt az apropénnz 54.215FT-ot, most maszekoltam melette fönök elngedett 3 napot, meg1 hétvége és 25.000Ft kerestem melette és most csapott meg a pénz szele, hogy váltani kellene.


54.215Ft éhenhalni is kevés.



2017. okt. 7. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennél azért több ambíció kell egy emberbe. Csak mert laza meg ott vannak a haverok, te is látod, hogy "éhenhalni is kevés", kell mellé a mellékes, akkor nem mindegy, ha valahol nagyobb munkaidőben dolgozol mondjuk kétszer ennyiért? Kéne gyűjteni, kellene a jövőre gondolni, meg a nyugdíjra.


Hogy a kérdésedre válaszoljak: volt már nehéz munkahely-váltásom, meg könnyű is. Mert menni kell felfelé, nem ragadhatok be valahova, mert sok ott a barát. A barátok megmaradnak akkor is, ha a város másik felén dolgozom.

2017. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz váltani, mert nehéz elhagyni a biztosat, az ismerőset. Egy új munkahelyen sose tudod, mi vár rád, ezért mindig benned van, hogy "mi van, ha még rosszabb lesz? mi van, ha kiutálnak? mi van, egy szadista állat a főnök? stb... stb...)


Viszont ha most rossz helyen vagy, akkor váltani kell. Te is tudod, hogy ezzel a fizetéssel hosszabb távon semmit nem tudsz kezdeni. Én a helyedben csak akkor nem váltanék, ha 60+ éves lennék közel a nyugdíjhoz, és úgysem vennének fel sehova máshova, akkor jó ez a kényelmes kis meló..

2017. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Készen állsz a váltásra.

Érdeklődj, és pattanj. ne vacilálj. Varroda is jobb lehet....

2017. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!