Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek erősebb a kézfogá...

Ha valakinek erősebb a kézfogása az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Gondolok arra,hogy úgy tartják aki megszorítja a kezünket az megbízható aki meg gyengén fog kezet megbízhatatlan.Szerintem ez kicsit sarkított megállapítás.

2018. ápr. 23. 22:42
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem azt jelenti,hogy megbizhato,hanem,h az illetö magabiztos,erös karakter.
2018. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy fizikai munkás.
2018. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként viszonylag erősen fogok kezet, mármint nem döglött hal stílusban, annak ellenére, hogy nem tartom magam domináns egyéniségnek. Számomra az egyenességet jelenti.
2018. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki erősen fog kezet az magabiztosabb, határozottabb személyiségre vall, de ha úr kezet fog hölggyel, ott ez nem játszik, mert nem illik túl erősen megszorítani.

Nálunk a munkahelyen ez nem játszik, itt a nőről már előítélet van ha nem erősen fog kezet/látszik rajta hogy erősen szorítják az övét :D


A másik oldal pedig az ún. "döglött hal" kézfogás.

Ez még ráadásul rossz érzés is, olyan mintha valami beteg, gyenge emberrel ráznál kezet.

2018. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként érdekesség még:


Aki fentről irányulóan, átlósan lefelé fogja meg a másik ember kezét, az érzi magát dominánsabb helyzetben.

Trump kézfogása pedig így néz ki: kezet fog valakivel és határozottan magához (szférájába) húzza. Keress róla videót :)

2018. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolgokat írtak eddig, annyival egészíteném ki, hogy van az a típus aki viszont túl erősen fog kezet. Úgy rászorít hogy még vicsorít is hozzá. Az ilyenek általában ezzel (is) kompenzálnak valamit. Egy kézfogás legyen határozott, ne olyan mintha egy löttyedt pélót fogna meg az ember, de ne is vadállat módjára szorítsa
2018. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Annyit csak, hogy mint mindennek, ennek is van egy protokollja, amit elolvasott és azt követi.


LOL :D Pont nemrég írta valaki itt gyk-n, hogy volt valahol interjún és olyan hosszasan, erősen szorította meg a kezét akivel találkozott, hogy még most is fáj a keze :D

2018. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy aki erősen fogja a kezed,az felsőbbrendűnek érzi magát tőled.
2018. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fiatal, csendes, visszafogott lány létemre mindig viszonylag erősen fogok kezet. Nem megszorítom, nem roppantom szét az illető csontjait, de azért határozottan megfogom a kezét. Szerintem csak így tanultam/így szoktam meg, mert amúgy sem tudatosan, sem tudat alatt nem akarok dominálni senkit, inkább alárendelt személyiség vagyok.
2018. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amit te erős kézfogásnak gondolsz, a másik meg se érzi. :) Erre nem gondoltatok? Vagy aki nagyobb darab az úgy érezheti, hogy gyengén fog kezet, közben mások számára az erős szorításnak tűnik. Hümm hümm
2018. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!