Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinderen 1 pár sem?

Tinderen 1 pár sem?

Figyelt kérdés
Feltettem lassan 1 éve a tinder alkalmazást, de azon nekem 1 db találatom sem lett. Igaziak azok a profilok vajon egyáltalán?
2018. ápr. 24. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2018. ápr. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze h fiu. Lanyoknak gondolom van találat.
2018. ápr. 24. 06:28
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom írtál 5 oldalnyi biot, meg felraktál valami gagyi képet.


A tinder 1 dologra jó, szexkapcsolat keresésére. Álltatják magukat az emberek, hogy lehet rendes kapcsolatot is keresni, de baromság.

Lőjj pár fain képet, írd le címszavakban mi vagy(felszínesen)

Pl:

187cm

Építészmérnök

Győr

Tehetsz mögé egy kisebb poént is, de jobb ha egyből azzal kezded majd a beszélgetést. Pl

"Lerajzollak mint Rose-t a Titanicban, ha benne vagy".


Ja meg töröld a profilod és csinálj egy újat. Csak úgy úszni fogsz a párokban.

2018. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Whitewolf19 ***** válasza:
Mert egy hulladék az oldal.. alig képes valaki ott egy rendes beszélgetésre is.. így törölve lett a kipróbálás után nálam még korábban.
2018. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ott tinderen ismertem meg a páromat lassan két éve. :D

Azóta már a vőlegényem, akivel együtt élünk a közös lakásunkban. A baráti társaságunk meg röhög rajtunk és nem hiszik el.


De biztos nincs ilyen... Álomvilágban él, aki elhiszi, hogy előfordulhat. :D


Én azt mondom, a tinder is egy fórum, ahol lehetőség van "kapcsolatfelvételre". Viszont nem írásban, egymás agyát húzva. Ha nekem valaki pár mondat alapján szimpi volt, volt hogy már másnap találkoztunk. Ezután vagy rögtön elfelejtettük egymást, vagy ha élőben is szimpatikusak voltunk egymásnak, akkor még találkoztunk párszor.

Így esett ez a párommal is.


Ott hirtelen, ránézésre dönt az ember. Kell egy előnyös kép és tényleg csak tő adatok. Más senkit nem érdekel. Úgyis első ránézésre eldől, hogy igen vagy nem.


Az is elképzelhető, hogy nem magadhoz illő nőket jelölsz szimpatikusnak. Én is jobbra húztam Brad Pitt-et, de nem volt egyezés. :'(

2018. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én egy normális képet tettem fel magamról semmi ( több akarok látszani mint ami) kép. Nem rossz szerintem de nem is divatmajom beálasos. Teljesen természetes. Magyarán aki velem találkozik az azt fogja kapni amit a képen látott és ez alapján nem fog csalódni. Nekem ez fontos, de vissza is. Semmi értelme az olyan Előnyös fotóknak lányoknál is... amikor élőben meg találkozunk kiderül hogy fél méter magas és egy gömb. ( Hallod képen olyan Előnyös fotót mutatott magáról ahol például soványabbnaj látszik vagy modelnek..)
2018. ápr. 24. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyet kérni, de ez a tinder. Itt semmi sem számít, csak a képed. Úgyhogy kérlek oszd meg velem, velünk a profilodat, hogy tudjunk segíteni, hogyan lehetnél sikeresebb!
2018. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az nem fog menni. Nem szeretném közzétenni.

De azt gondolom lányoknál is lehet látni egy látható arcból es testből h szimpatikus e anélkul hogy agyon lenne sminkelve, netán csücsörítene...stb

2018. ápr. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!