Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem válaszol a lányok...

Miért nem válaszol a lányok többsége tinderen?

Figyelt kérdés

De most komolyan. Kíváncsiságból egy hónapra előfizettem a plusra, átállítottam Budapestre a helyzetem (egyébként pesttől 60 km-re élek), naponta volt átlagosan 4-5 match, ebből általában egy adott választ az első üzenetre. Nem szimplán beköszöntem, nem mizuztam, nem bókoltam, egyszerűen írtam valamit a bemutatkozása/insta/profilképe alapján, igyekeztem olyat, amire lehet is válaszolni, nem egy egyszerű mondatot és jónapot.


Tudom én, hogy a lányok rengeteg levelet, tetsziket kaphatnak, de komolyan ennyire, hogy aztán pillanatok alatt legördüljenek az üzenetek, és kvázi annak legyen esélye válaszra, akivel utoljára matchelt?

Illetve ha nem volt neki szimpatikus az első üzenet, miért nem vált szét?

Komolyan jobban elveszi az ember önbizalmát ez, mintha az 1 hónap alatt lett volna 2 matchem, akikkel legalább tudok beszélgetni :D

24/F


2018. febr. 22. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én is fenn voltam a tinderen, napin 20 match és senki nem ìrt ràm, és akkor se vàlaszoltak, ha ràjuk ìrtam. Gyerkőcöknek való, akik még a làjkvadàszatban élik ki a szexualitàsukat. Ja, és nagyon szép vagyok, még ìgy se sikerült velük minimàlis kommunikàciót kizsarolnom. Beleuntam, letöröltem magam. 31N
2018. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha valaki az életben nem néz ki jól, a neten sem fog. A tinder és a többi netes társkereső a képeken alapszik.
2018. febr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A többség nem is keres párt, csak egoépítés miatt van fennt.
2018. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi a párommal barátként indultunk . Rengeteget beszélgettünk ilyen dolgokrol.. tulajdonképpen mindketten olyanok vagyunk ha nem látjuk a kellő értelmet a másikban nem is törjük magunkat ,hogy barátkozzunk vele illetve egy magasabb színvonalu beszélgetést folytassunk az illetővel . Na már most mi nem a tinderen hanem évekkel ezelőtt a badoo n kiprobáltuk ,hogy a fiókjából irt több lánynak . Hasonló módon mont ahogyan te , lehessen rá válaszolni és valóban kapcsolatépítő beszélgetés legyen .. Egy válasz nem jött rá .. Ekkor jöttem én .. ugyanugy az ő fiókjából több lánynak írtam de én már nem azt a fajta vonalat követtem amin ő indult .. egy alpári stílusban megfogalmazott sz&rt írtam és küldtem el .. érdekes mert igy talán 1 lány nem válaszolt .. nem igazán tudom hova tenni ,hogy ez miért lehet de elég elkeserítőnek tartom . Csak reménykedem avban ,hogy a születendő kislányoüat sikerül úgy neveljem ,hogy ne ilyen legyen .. 22/L
2018. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egóépítés része is igaz, de van sok olyan is, aki simán fent van, de nem használja már az alkalmazást, beleúnt, vagy már barátja van, stb. Tehát van aki szándékosan nem válaszol, de olyan is, aki csak nem nézi az üzeneteit már.


A magam részérõl nem tudom mi más oka lehet, én bárkinek válaszolok, aki jópofa üzenetet küld, és nem sablont, de én is azt tapasztalom, hogy ritka az ilyen üzenet, de értékelem:))

25/n

2018. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig nem is lehet üzenetet írni amig a csaj nem lajkol vissza téged, eddig meg senki se lajkolt vissza.
2018. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne is van a válasz: "nem bókoltam". Ezért nem kaptál választ, számtalanszor bebizonyosodott ez már nálam. Én kísérleti terepet csináltam a Tinderből, úgyhogy pontosan felmértem, mik azok az üzenettípusok, amire kapsz választ :D ha esetleg még aktuális, írj privit, hátha hasznát veszed.


F

2020. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A többség csak önigazolást akár. Bevallom én is kíváncsi lennék hány embert érdekelnék, de nem keresek párt.
2020. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!