Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki szeret meztelenkedni...

Van aki szeret meztelenkedni és egyáltalán nem szégyenlős?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 16:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jó meztelenül lenn.
2018. ápr. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 mooti ***** válasza:
86%
Aki még nem próbálta ki az nem is tudja, milyen felszabadító érzés. Persze a kezdőknek gyakorolni kell a meztelen életmód felfogást, de ha belejönnek, akkor nem is akarnak máshogy lenni. Én például tegnap előtt nagyon nehéz fizikai munkát végeztem. Munka közben elmentem egy kicsit sétálni egy réten Ádám kosztümben. Igaz, hogy csak 10-15 percet sétáltam, mert várt tovább a munka, de nagyon jól esett. Kicsit pihentebb is lettem tőle és így tovább dolgoztam estig. Sajnos voltak ott olyan emberek, akik nem szokták meg a meztelenséget, így nem tudtam meztelenül dolgozni. Már csak az lenne az igazi.
2018. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%
Dolgozni azrt nem biztos hogy olyan jó ötlet, pláne keményebb munkát. Én nyugodtabb vagyok akkor ha legalább a ruha véd a kosztol, portól, illetve esetleges sérülések esetén is csak fog valamit.
2018. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretek. 26F
2018. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
79%
gyorsan elveztettem szégyenlöségemet. Már kiskoromban meztelen voltam amikor kikaptam, így hát késöbb sem okozott már nemkem gondod.
2018. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
29%
Nincsenek. Max a szatirok, meg azok az oregek akik az oltozoben puceran allnak le kivesezni valami baromi fontos aktualpolitikai esemenyt. De sztem ok csak annyira demensek mar, hogy meg is feledkeznek a meztelensegukrol.
2018. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 mooti ***** válasza:
59%

Az előző hozzászólónak:


Te kicsit rosszul fogod fel a világot. Gondolom ez nem a Te hibád, csak a neveltetésed miatt van ez. Gondolom az emberi testet ti nem tartjátok szépnek, se a sajátotokat, se másikét. Pedig minden ember a maga nemében szép, csak meg kell találni benne a szépséget.


Remélem felfogod, hogy amit írtál az egy nagy butaság. A szatírokat, a maga mutogatókkal ne hasonlítsd össze a szabad felfogásból adódó természetes meztelenséget. A jó Isten is így teremtette meg az embert, és így is élnénk a mai napig, ha nem esett volna az első emberpár bűnbe. Talán érted miről beszélek, (alma, fa, kígyó).


Hogy mit jelent a meztelenség?

Egyszerűen és egy szóval válaszolnék, a természetességet. Felesleges a ruha, hisz nincs takargatnivaló a meztelen testen. Csak azok hordanak fürdőruhát, akik valami szégyellnivalót látnak magukban vagy másokban. Maga a naturizmus sem bűnös dolog, nem kell titkolni. Vannak persze olyan helyzetek, helyek, ahol, mint védőruházat elengedhetetlen a ruha viselése. De a fürdőruha teljesen felesleges.


A meztelenség jót tesz az agynak! (még lehet, hogy neked is)


Úgy érezzük egészségesek, természetesek és éberek vagyunk ruha nélkül.

Ahogy a bőr közvetlenül érintkezik környezetével, úgy szabadul fel a tudat és derül vidámságra.

Az öltözködés amúgy is annyi problémával jár: nem tudjuk mit vegyünk fel, aztán kényelmetlenül érezzük magunkat, mert vagy a szabás, vagy az anyag kínoz minket.


Bőrünk legnagyobb részét eltakarjuk, így nem jutunk megfelelő mennyiségű D-vitaminhoz, ezért izomgyengeség és örömhiány lép fel.

A huszonegyedik századi emberek szinte teljes bőrüket elfedik , kivétel az arc, nyak és kezek (a muszlim nők közel 100%-ig eltakarják magukat). Gubóban élünk, amikor pillangók is lehetnénk!

Ha te muszlim vagy, akkor megértelek, ez a vallásból adódik.


A ruhák táptalajul szolgálnak a gombák és baktériumok számára, ez pedig gombás és húgyúti fertőzésekhez, beteg körmökhöz vezethet. A Lyme-kórt hordozó kullancsok is pulóverben akadnak meg, a tengeri tetvek is ruhába kapaszkodnak. A hererák okozója a szűk nadrág is lehet, míg a mellráké a szűk melltartó.

A rossz anyagból készült alsóneműk felhevíthetik a here hőmérsékletét, ez pedig csökkenti a spermaszámot, így a termékenységet is. Plusz, a ruha gátolja a D-vitamin termelést, amely szükséges az erős csontokhoz, és segít megakadályozni a csontritkulás és rák kialakulását.


Remélem volt bátorságod mindezt elolvasni, és kérlek gondold át amit írtam. Neked nem kell ezt az életformát felvenned, ha nem akarod, de ne is ítélkezz azokon, akik ezt élik, és fel is vállalják.


Bízom abba, hogy kicsit felvilágosítottalak, és így gazdagabb lettél pár információval.

2018. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van. De, ha megkerlek az alma, fa, kigyos ervet kifejtened bovebben? Nem igazan ertem mire gondolsz amikor bunbe esesrol irsz.
2018. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 mooti ***** válasza:
34%

A kezdetekben, a megteremtésük után, Ádám és Éva paradicsomi körülmények között éltek az Édenkertben. A Földön tökéletes harmónia uralkodott, Isten és a teremtett világ közötti harmónia következményeként. Ezt tükrözte az ember lénye is: harmóniában élt környezetével és önmagával is, nem szégyenkezett, tökéletes ura volt ösztöneinek is. Ádám és Éva Istent tükrözte, természetük összhangban volt Isten akaratával. Az ember szent volt, Isten képmását boldogan, akarata iránti tökéletes engedelmességgel viselte. A bűntelen emberpár nem viselt mesterséges öltözéket.

A kert minden fájáról bátran egyél, de a jó és gonosz tudásának fájáról ne egyél, mert azon a napon, amelyen eszel róla, meg kell halnod! [1]


Időközben a kígyó kísérteni kezdte őket, hogy bátran egyenek a tiltott fáról: Dehogy is haltok meg! Tudja Isten, hogy azon a napon, amelyen arról esztek, megnyílik a szemetek, és olyanok lesztek, mint Ő.[2] A kígyó úgy tüntette fel a szent párnak, hogy csak nyernek, ha Isten parancsát áthágják.

Éva evett a tiltott almánól és Ádámnak is adott.

Az engedetlenségük miattvaz Isten megharagudott rájuk, kiūzte õket a paradicspmból és sok dologgal büntette õket. Köztük van a szemérmesség is. Ez óta van az, hogy az ember takarja a testét.

Azonban a mai napig is ruha és szõr nélkül születik az ember. Így természetes.

2018. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
17%

Tehat aki megis szemermetlenul vallalja a csupaszsagat az szembe megy Isten buntetesevel? Magyaran hasonlatos ahhoz a tinihez, aki kimaszik a szobafogsagbol, a joakaratu szuloi tiltas ellenere? A josagos Isten akarataval ellenkezni nem satani eredetu torekvesre utal?


Ha a csupaszon valo szuletes a paradicsomi eredetunkre vezetheto vissza, akkor az intim szorzet eltavolitasa keresztenyi tett? Mondvan, visszavagyunk az edenbe.


Amugy en is lattam a jungel konyvet de a beszelo kigyon kivul a masik ket szereplore nem emlekszem. Ez valami ujabb kiadas?

2018. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!