Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire szégyenlős és, hogy ne jöjjek ennyire zavarba, ha meglátok valakit meztelenül?

Figyelt kérdés

Túlságosan is szégyenlős vagyok és ez már nagyon zavar.

De tényleg, én már azért lefagyok, ha a szüleim vagy a bátyám meglát pólóban meg bugyiban, még nyáron is képes vagyok pulcsiban lenni egész nap.

Ja és egyszer, vagyis pár héttel ezelőtt rányitottam a bátyám legjobb barátjára (Én suliban voltam, úgyhogy nem tudtam, hogy nálunk van, anyu meg nem szólt), miközben már ugye törülközött és hát én meg se bírtam mozdulni, ráadásul... Ezt inkább most hagyjuk.

Na, de szerintetek mit tudnék ez ellen csinálni?

14/L



2017. dec. 29. 06:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Növesszen inkább az agyat, aki még egy pontot sem tud kirakni egy mondat után.

Ja és a magyar nyelvben nincs olyan szó, hogy ”novessz”, csak úgy szólok.

2017. dec. 29. 07:35
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy megelégedve a testeddel esetleg?? Nyáron ha meglátnak bugyiban vagy melltartóban abban semmi rossz nincs ezt tudatositsd magadban. Pl a strandon is minden lány fürdőruhában van mégsem szégyenlősek ez a normális, és ha majd valamikor lesz fiúd ez igy nem lesz jó ha ennyire szégyenlős vagy.
2017. dec. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#3, Igaz, kislányos testalkatom van, ami miatt az osztálytársaim sokat piszkáltak/piszkálnak, de Én egyáltalán nem utálom a testemet, viszont a sok csúfolástól mégis úgy érzem, hogy csúnya vagyok.
2017. dec. 29. 08:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük csak rosszindulatúak, azt akarják hogy rosszul érezd magad, biztos hogy nem vagy csúnya, és az is biztos hogy hamarosan elkezdesz nőiesedni.
2017. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, Én már nem merek válaszolni a kérdésedre, mert félek, hogy engem is úgy kioktatsz, mint az elsőt... :')


Na, de ez egyébként kb. olyan, mint mikor valakit Te nagyon helyesnek találsz, de egy barátnőd nem és emiatt elgondolkozol azon, hogy lehet, hogy a Te ízlésedben van a hiba és, hogy tényleg nem helyes az a srác. Magyarul befolyásol más véleménye és ezt kéne valahogy megoldanod.

Tudod, ha te mondjuk szereted a lovakat, de az egyik barátnőd nem, akkor ne utáld meg azért az egy lány miatt a lovakat!!! :)

26/F

2017. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szüleid, vagy esetleg a bátyádék szép lánynak tartanak?
2017. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3, #5 és #6-os válaszoló, köszi nektek! :)


#7 Igen, a szüleim is meg a bátyám is, sőt még a haverjai is szép lánynak tartanak. Legalábbis ezt mondják, de lehet, hogy mást gondolnak.

2017. dec. 29. 09:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyébként, hogy a kérdésed másik részére is válaszoljak...

Szerintem ez a ledermedés egy természetes reakció. Mármint annyira váratlanul ér, hogy nem tudod mit csinálj, hogy mit mondj, viszont arra az ”Ezt inkább most hagyjuk.” dologra kíváncsi lennék.

2017. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát, csak annyi, hogy nem tudtam levenni róla a szemem, vagyis inkább a tudod miről.
2017. dec. 29. 09:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nem jösz össze bátyàd legjobb barátjával? Nézegethetnétek egymást egèsznap :)
2017. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!