Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktál mondani, ha...

Mit szoktál mondani, ha valaki a feszt kunyerál tőled, ha adsz neki, akkor meg többet fog, de ha nem, akkor elkezd hepciáskodni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

-idióta óvódás kis p**c

-buta élősködő szar

-féreg

-f..ra való

-parazita

-hulladék

2018. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok ilyennel volt már dolgom. Lóf***t nem kapnak.
2018. ápr. 24. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy miért gondolja, hogy nekem kellene őt eltartanom? Nekem sem az ablakon esik be amim van. Segítettem már olyannak aki visszaadja, de sajnos azt tapasztaltam, hogy nem sietnek megadni a kölcsönt, ezért én sem sietek kölcsön adni. Általában egy idő után keresnek maguknak másik balekot
2018. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csornijpeter válasza:
Attól függ, ki az a valaki. Mást mondok egy testvérnek, mást egy barátnak, és mást a NAV-nak.
2018. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
A minap éppen egy sörre kunyerált egy ismerősöm. Azért adtam neki, mert azt mondta, hogy "úgy meginnák egy pofa sört, de nincsen pénzem" és nem a szokásos "pont ennyi hiányzik, hogy kiváltsam a gyógyszert", meg hogy "nincs pénzem a buszra" szöveg hangzott el. Üdítő volt, hogy nem nézett hülyének.
2018. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mobidick ***** válasza:
Egyszerű! Ha lány, csillagom, drága barátném; ha férfiú, akkor tesó vagy haver; MIBŐL GONDOLOD, HOGY ÉN VAGYOK A NEMZETI BANK... Plusz még valami "kedves" szívből jövő megjegyzés a másokon való élősködésről. Hamarosan abbahagyják, tapasztalatom szerint.
2018. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dumuzi válasza:
Neki semmit , csak a kutyámnak hogy : Csibész !!!
2018. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 atesz763 ***** válasza:
ha ember kunyerál mond hogy szakadjon le rólad mer nem pióca ha a kutyát/macskád kér kaját ne adj neki XD
2018. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Evele123 ***** válasza:
Összesen 2x adtam kölcsön, összesen 20 ezer forintot. Nem kaptam vissza. Azóta úgy adok csak kölcsön, ha valaki elmúlt már 100 éves és elhozza a nyagymamáját, aki táncol a kötélen, akkor adok neki kölcsön. Egyébként nem!!!
2018. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!