Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy azt hittétek nem vagytok rá képesek, és végül sikerült?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem adatik meg olyan luxus.
2018. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire gondolsz.

Én mindig alulértékelem magam. Így csináltam nyelvvizsgát, így végeztem főiskolát, így szereztem egy másik felsőfokú végzetséget stb. Mindig mindenről azt gondolom, hogy biztosan nem fogom tudni elvegezni, megcsinálni. Egyre feljebb teszem a mércét, próbálom kitolni a határaimat és eddig még mindig sikerült, amit lehetetlennek hittem.

Nem tudom, hogy mit tartasz olyan nehéznek, vagyis miért született meg a kérdés, de biztosan többre vagy képes, mint hinnéd.

2018. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt érzem hogy amit suliba kell most teljesíttenem, valahogy nem vagyok rá képes. De körülöttem sokan mondják, hogy igen és ne értékeljem le magam. Erőt kell vennem magamon!
2018. ápr. 25. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva volt ilyen, az ismerőseim értèkeltek alul.
2018. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt. Sajnos jó és rossz értelemben is.
2018. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idén sok olyan TZ-m volt,aminél azt se tudtam milyen órán ülök és 90% felettire írtam meg.És nehéz doga volt mindegyik,tudtam majdnem mindent csak nem tudtam hogy tudom:DDD
2018. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran. Szerintem a legtöbb ember ezért vagy azèrt, de alulértékeli magát. Próbálok arra gondolni, hogy amire mások is képesek, arra én miért ne lennék. Ha erre nincs olyan válaszom ami ne lenne inkább kifogás, akkor prónálkozok.
2018. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!