Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi a fenéért...

Szerintetek mi a fenéért fikázza a barátnőmet ez a csaj?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismertem a csajt, majd egy udítőtés alkalmával mellém ült. Szó szót követett, majd elkezdte fikázni az egyik legjobb barátnőmet, hogy annyira selejt az a csaj meg miegymás. Az egészet nem értettem, mivel jól ismerem a barátnőmet, most végezte el az egyetemet, belekezdett egy műkörmös tanfolyamba, mert érdekli, sokat olvas, barátságos, segítőkész, kedves, egeszségesen él és szeretik a férfiak is, mert szép is és női szemmel nézve is jól néz ki.

Ez a csaj meg felvág azzal, hogy anyuciék vettek neki egy BMW-t, elvégzett egy kozmetikus tanfolyamot és azzal tölti az idejét, hogy edzőtetembe jár és mindig úgy jelenik meg, hogy annyira rázza magát, mert arra vár, hogy észrevegyék az emberek.

Eddig se szerettem őt, de ezután végképp nem. Miért mondta ezt pont nekem a barátnőmről, illetve szerintetek meg kellene említsem ezt a barátnőmnek, hogy őt beszéli ez a csaj vagy sem?


2018. ápr. 26. 16:24
 1/3 anonim válasza:
Irigykedik rá, mert neki nincs szüksége apuci álltal alá tett bmw- re ahhoz hogy észre vegyék az emberek..
2018. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit másban kritizál, az belőle hiányzik. Ilyen egyszerű.
2018. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az engem nem izgatna hogy miért fikázza a barátnőd, (nyilván irigy vagy valami baxxa a csőrét, mert egy seszínű senkit nem szokásunk utálni, igaz? ), hanem mondtam volna neki, hogy ne fikázza a csajt, mert a barátnőm, és egyébként is UTÁLOM ha másokat szidunk a mások háta mögött (ezt egyébként mindenkinek mondom, aki elkezdi ezt...családnak és legjobb barátnőnek is.)
2018. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!